See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawy produktów leczniczych/ produktów do żywienia pozajelitowego/ środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego/ innych produktów farmaceutycznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów leczniczych/ produktów leczniczych do żywienia pozajelitowego/ środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego/ innych produktów farmaceutycznych, które zostały podzielone na 74 Części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu asortymentowo-cenowym, który stanowi załącznik do SWZ. Wykonawca składa ofertę na wybraną CZĘŚĆ lub CZĘŚCI wypełniając odpowiednio Formularz asortymentowo-cenowy
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: dostawy produktów leczniczych/ produktów do żywienia pozajelitowego/ środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego/ innych produktów farmaceutycznych
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający korzysta z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1. u.p.z.p. na poniższych zasadach: 1) w zakresie przedmiotu zamówienia: a) Przedmiot zamówienia składa się z części gwarantowanej i z części objętej prawem opcji. b) Cześć gwarantowana obejmuje minimalny zakres realizacji przedmiotu zamówienia, oznaczona dla każdej z części w Formularzu asortymentowo-cenowym jako „ilość minimalna”. Część objęta prawem opcji obejmuje maksymalny zakres realizacji przedmiotu zamówienia, oznaczona dla każdej z części w Formularzu asortymentowo-cenowym jako „ilość maksymalna”. 2) w zakresie terminu realizacji umowy: a) Gwarantowany termin realizacji umowy wynosi 24 miesiące, termin objęty prawem opcji wynosi dodatkowe 9 miesięcy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji jednorazowo przedłużając termin realizacji zamówienia o 9 miesięcy bądź częściami poprzez przedłużanie terminu realizacji umowy, o krótsze okresy, maksymalnie do osiągnięcia 9 miesięcy. b) Z prawa opcji w zakresie terminu realizacji umowy Zamawiający może skorzystać w przypadku niewykorzystania dostaw całości asortymentu określonego umową w pierwotnie określonym terminie realizacji zamówienia.
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
Los: LOT-0005
Los: LOT-0006
Los: LOT-0007
Los: LOT-0008
Los: LOT-0009
Los: LOT-0010
Los: LOT-0011
Los: LOT-0012
Los: LOT-0013
Los: LOT-0014
Los: LOT-0015
Los: LOT-0016
Los: LOT-0017
Los: LOT-0018
Los: LOT-0019
Los: LOT-0020
Los: LOT-0021
Los: LOT-0022
Los: LOT-0023
Los: LOT-0024
Los: LOT-0025
Los: LOT-0026
Los: LOT-0027
Los: LOT-0028
Los: LOT-0029
Los: LOT-0030
Los: LOT-0031
Los: LOT-0032
Los: LOT-0033
Los: LOT-0034
Los: LOT-0035
Los: LOT-0036
Los: LOT-0037
Los: LOT-0038
Los: LOT-0039
Los: LOT-0040
Los: LOT-0041
Los: LOT-0042
Los: LOT-0043
Los: LOT-0044
Los: LOT-0045
Los: LOT-0046
Los: LOT-0047
Los: LOT-0048
Los: LOT-0049
Los: LOT-0050
Los: LOT-0051
Los: LOT-0052
Los: LOT-0053
Los: LOT-0054
Los: LOT-0055
Los: LOT-0056
Los: LOT-0057
Los: LOT-0058
Los: LOT-0059
Los: LOT-0060
Los: LOT-0061
Los: LOT-0062
Los: LOT-0063
Los: LOT-0064
Los: LOT-0065
Los: LOT-0066
Los: LOT-0067
Los: LOT-0068
Los: LOT-0069
Los: LOT-0070
Los: LOT-0071
Los: LOT-0072
Los: LOT-0073
Los: LOT-0074
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33600000 Φαρμακευτικά προϊόντα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33692200 Προϊόντα παρεντερικής διατροφής
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0002
Παρτίδα: LOT-0003
Παρτίδα: LOT-0004
Παρτίδα: LOT-0005
Παρτίδα: LOT-0006
Παρτίδα: LOT-0007
Παρτίδα: LOT-0008
Παρτίδα: LOT-0009
Παρτίδα: LOT-0010
Παρτίδα: LOT-0011
Παρτίδα: LOT-0012
Παρτίδα: LOT-0013
Παρτίδα: LOT-0014
Παρτίδα: LOT-0015
Παρτίδα: LOT-0016
Παρτίδα: LOT-0017
Παρτίδα: LOT-0018
Παρτίδα: LOT-0019
Παρτίδα: LOT-0020
Παρτίδα: LOT-0021
Παρτίδα: LOT-0022
Παρτίδα: LOT-0023
Παρτίδα: LOT-0024
Παρτίδα: LOT-0025
Παρτίδα: LOT-0026
Παρτίδα: LOT-0027
Παρτίδα: LOT-0028
Παρτίδα: LOT-0029
Παρτίδα: LOT-0030
Παρτίδα: LOT-0031
Παρτίδα: LOT-0032
Παρτίδα: LOT-0033
Παρτίδα: LOT-0034
Παρτίδα: LOT-0035
Παρτίδα: LOT-0036
Παρτίδα: LOT-0037
Παρτίδα: LOT-0038
Παρτίδα: LOT-0039
Παρτίδα: LOT-0040
Παρτίδα: LOT-0041
Παρτίδα: LOT-0042
Παρτίδα: LOT-0043
Παρτίδα: LOT-0044
Παρτίδα: LOT-0045
Παρτίδα: LOT-0046
Παρτίδα: LOT-0047
Παρτίδα: LOT-0048
Παρτίδα: LOT-0049
Παρτίδα: LOT-0050
Παρτίδα: LOT-0051
Παρτίδα: LOT-0052
Παρτίδα: LOT-0053
Παρτίδα: LOT-0054
Παρτίδα: LOT-0055
Παρτίδα: LOT-0056
Παρτίδα: LOT-0057
Παρτίδα: LOT-0058
Παρτίδα: LOT-0059
Παρτίδα: LOT-0060
Παρτίδα: LOT-0061
Παρτίδα: LOT-0062
Παρτίδα: LOT-0063
Παρτίδα: LOT-0064
Παρτίδα: LOT-0065
Παρτίδα: LOT-0066
Παρτίδα: LOT-0067
Παρτίδα: LOT-0068
Παρτίδα: LOT-0069
Παρτίδα: LOT-0070
Παρτίδα: LOT-0071
Παρτίδα: LOT-0072
Παρτίδα: LOT-0073
Παρτίδα: LOT-0074
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
Clasificación adicional (cpv): 33692200 Productos de nutrición parenteral
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
Lote: LOT-0002
Lote: LOT-0003
Lote: LOT-0004
Lote: LOT-0005
Lote: LOT-0006
Lote: LOT-0007
Lote: LOT-0008
Lote: LOT-0009
Lote: LOT-0010
Lote: LOT-0011
Lote: LOT-0012
Lote: LOT-0013
Lote: LOT-0014
Lote: LOT-0015
Lote: LOT-0016
Lote: LOT-0017
Lote: LOT-0018
Lote: LOT-0019
Lote: LOT-0020
Lote: LOT-0021
Lote: LOT-0022
Lote: LOT-0023
Lote: LOT-0024
Lote: LOT-0025
Lote: LOT-0026
Lote: LOT-0027
Lote: LOT-0028
Lote: LOT-0029
Lote: LOT-0030
Lote: LOT-0031
Lote: LOT-0032
Lote: LOT-0033
Lote: LOT-0034
Lote: LOT-0035
Lote: LOT-0036
Lote: LOT-0037
Lote: LOT-0038
Lote: LOT-0039
Lote: LOT-0040
Lote: LOT-0041
Lote: LOT-0042
Lote: LOT-0043
Lote: LOT-0044
Lote: LOT-0045
Lote: LOT-0046
Lote: LOT-0047
Lote: LOT-0048
Lote: LOT-0049
Lote: LOT-0050
Lote: LOT-0051
Lote: LOT-0052
Lote: LOT-0053
Lote: LOT-0054
Lote: LOT-0055
Lote: LOT-0056
Lote: LOT-0057
Lote: LOT-0058
Lote: LOT-0059
Lote: LOT-0060
Lote: LOT-0061
Lote: LOT-0062
Lote: LOT-0063
Lote: LOT-0064
Lote: LOT-0065
Lote: LOT-0066
Lote: LOT-0067
Lote: LOT-0068
Lote: LOT-0069
Lote: LOT-0070
Lote: LOT-0071
Lote: LOT-0072
Lote: LOT-0073
Lote: LOT-0074
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33600000 Ravimid
Täiendav liigitus (cpv): 33692200 Parenteraalsed toited
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0003
Osa: LOT-0004
Osa: LOT-0005
Osa: LOT-0006
Osa: LOT-0007
Osa: LOT-0008
Osa: LOT-0009
Osa: LOT-0010
Osa: LOT-0011
Osa: LOT-0012
Osa: LOT-0013
Osa: LOT-0014
Osa: LOT-0015
Osa: LOT-0016
Osa: LOT-0017
Osa: LOT-0018
Osa: LOT-0019
Osa: LOT-0020
Osa: LOT-0021
Osa: LOT-0022
Osa: LOT-0023
Osa: LOT-0024
Osa: LOT-0025
Osa: LOT-0026
Osa: LOT-0027
Osa: LOT-0028
Osa: LOT-0029
Osa: LOT-0030
Osa: LOT-0031
Osa: LOT-0032
Osa: LOT-0033
Osa: LOT-0034
Osa: LOT-0035
Osa: LOT-0036
Osa: LOT-0037
Osa: LOT-0038
Osa: LOT-0039
Osa: LOT-0040
Osa: LOT-0041
Osa: LOT-0042
Osa: LOT-0043
Osa: LOT-0044
Osa: LOT-0045
Osa: LOT-0046
Osa: LOT-0047
Osa: LOT-0048
Osa: LOT-0049
Osa: LOT-0050
Osa: LOT-0051
Osa: LOT-0052
Osa: LOT-0053
Osa: LOT-0054
Osa: LOT-0055
Osa: LOT-0056
Osa: LOT-0057
Osa: LOT-0058
Osa: LOT-0059
Osa: LOT-0060
Osa: LOT-0061
Osa: LOT-0062
Osa: LOT-0063
Osa: LOT-0064
Osa: LOT-0065
Osa: LOT-0066
Osa: LOT-0067
Osa: LOT-0068
Osa: LOT-0069
Osa: LOT-0070
Osa: LOT-0071
Osa: LOT-0072
Osa: LOT-0073
Osa: LOT-0074
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33600000 Farmaseuttiset tuotteet
Lisäluokitus (cpv): 33692200 Parenteraaliset ravintovalmisteet
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33600000 Produits pharmaceutiques
Nomenclature complémentaire (cpv): 33692200 Produits de nutrition parentérale
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006
Lot: LOT-0007
Lot: LOT-0008
Lot: LOT-0009
Lot: LOT-0010
Lot: LOT-0011
Lot: LOT-0012
Lot: LOT-0013
Lot: LOT-0014
Lot: LOT-0015
Lot: LOT-0016
Lot: LOT-0017
Lot: LOT-0018
Lot: LOT-0019
Lot: LOT-0020
Lot: LOT-0021
Lot: LOT-0022
Lot: LOT-0023
Lot: LOT-0024
Lot: LOT-0025
Lot: LOT-0026
Lot: LOT-0027
Lot: LOT-0028
Lot: LOT-0029
Lot: LOT-0030
Lot: LOT-0031
Lot: LOT-0032
Lot: LOT-0033
Lot: LOT-0034
Lot: LOT-0035
Lot: LOT-0036
Lot: LOT-0037
Lot: LOT-0038
Lot: LOT-0039
Lot: LOT-0040
Lot: LOT-0041
Lot: LOT-0042
Lot: LOT-0043
Lot: LOT-0044
Lot: LOT-0045
Lot: LOT-0046
Lot: LOT-0047
Lot: LOT-0048
Lot: LOT-0049
Lot: LOT-0050
Lot: LOT-0051
Lot: LOT-0052
Lot: LOT-0053
Lot: LOT-0054
Lot: LOT-0055
Lot: LOT-0056
Lot: LOT-0057
Lot: LOT-0058
Lot: LOT-0059
Lot: LOT-0060
Lot: LOT-0061
Lot: LOT-0062
Lot: LOT-0063
Lot: LOT-0064
Lot: LOT-0065
Lot: LOT-0066
Lot: LOT-0067
Lot: LOT-0068
Lot: LOT-0069
Lot: LOT-0070
Lot: LOT-0071
Lot: LOT-0072
Lot: LOT-0073
Lot: LOT-0074
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33600000 Farmācijas izstrādājumi
Papildu klasifikācija (cpv): 33692200 Parenterālās barošanas produkti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
Daļa: LOT-0002
Daļa: LOT-0003
Daļa: LOT-0004
Daļa: LOT-0005
Daļa: LOT-0006
Daļa: LOT-0007
Daļa: LOT-0008
Daļa: LOT-0009
Daļa: LOT-0010
Daļa: LOT-0011
Daļa: LOT-0012
Daļa: LOT-0013
Daļa: LOT-0014
Daļa: LOT-0015
Daļa: LOT-0016
Daļa: LOT-0017
Daļa: LOT-0018
Daļa: LOT-0019
Daļa: LOT-0020
Daļa: LOT-0021
Daļa: LOT-0022
Daļa: LOT-0023
Daļa: LOT-0024
Daļa: LOT-0025
Daļa: LOT-0026
Daļa: LOT-0027
Daļa: LOT-0028
Daļa: LOT-0029
Daļa: LOT-0030
Daļa: LOT-0031
Daļa: LOT-0032
Daļa: LOT-0033
Daļa: LOT-0034
Daļa: LOT-0035
Daļa: LOT-0036
Daļa: LOT-0037
Daļa: LOT-0038
Daļa: LOT-0039
Daļa: LOT-0040
Daļa: LOT-0041
Daļa: LOT-0042
Daļa: LOT-0043
Daļa: LOT-0044
Daļa: LOT-0045
Daļa: LOT-0046
Daļa: LOT-0047
Daļa: LOT-0048
Daļa: LOT-0049
Daļa: LOT-0050
Daļa: LOT-0051
Daļa: LOT-0052
Daļa: LOT-0053
Daļa: LOT-0054
Daļa: LOT-0055
Daļa: LOT-0056
Daļa: LOT-0057
Daļa: LOT-0058
Daļa: LOT-0059
Daļa: LOT-0060
Daļa: LOT-0061
Daļa: LOT-0062
Daļa: LOT-0063
Daļa: LOT-0064
Daļa: LOT-0065
Daļa: LOT-0066
Daļa: LOT-0067
Daļa: LOT-0068
Daļa: LOT-0069
Daļa: LOT-0070
Daļa: LOT-0071
Daļa: LOT-0072
Daļa: LOT-0073
Daļa: LOT-0074
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
Aanvullende classificatie (cpv): 33692200 Producten voor parenterale voeding
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Perceel: LOT-0002
Perceel: LOT-0003
Perceel: LOT-0004
Perceel: LOT-0005
Perceel: LOT-0006
Perceel: LOT-0007
Perceel: LOT-0008
Perceel: LOT-0009
Perceel: LOT-0010
Perceel: LOT-0011
Perceel: LOT-0012
Perceel: LOT-0013
Perceel: LOT-0014
Perceel: LOT-0015
Perceel: LOT-0016
Perceel: LOT-0017
Perceel: LOT-0018
Perceel: LOT-0019
Perceel: LOT-0020
Perceel: LOT-0021
Perceel: LOT-0022
Perceel: LOT-0023
Perceel: LOT-0024
Perceel: LOT-0025
Perceel: LOT-0026
Perceel: LOT-0027
Perceel: LOT-0028
Perceel: LOT-0029
Perceel: LOT-0030
Perceel: LOT-0031
Perceel: LOT-0032
Perceel: LOT-0033
Perceel: LOT-0034
Perceel: LOT-0035
Perceel: LOT-0036
Perceel: LOT-0037
Perceel: LOT-0038
Perceel: LOT-0039
Perceel: LOT-0040
Perceel: LOT-0041
Perceel: LOT-0042
Perceel: LOT-0043
Perceel: LOT-0044
Perceel: LOT-0045
Perceel: LOT-0046
Perceel: LOT-0047
Perceel: LOT-0048
Perceel: LOT-0049
Perceel: LOT-0050
Perceel: LOT-0051
Perceel: LOT-0052
Perceel: LOT-0053
Perceel: LOT-0054
Perceel: LOT-0055
Perceel: LOT-0056
Perceel: LOT-0057
Perceel: LOT-0058
Perceel: LOT-0059
Perceel: LOT-0060
Perceel: LOT-0061
Perceel: LOT-0062
Perceel: LOT-0063
Perceel: LOT-0064
Perceel: LOT-0065
Perceel: LOT-0066
Perceel: LOT-0067
Perceel: LOT-0068
Perceel: LOT-0069
Perceel: LOT-0070
Perceel: LOT-0071
Perceel: LOT-0072
Perceel: LOT-0073
Perceel: LOT-0074
477336-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33692200 Produkty do żywienia pozajelitowego
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Opcje
Część zamówieniaLOT-0002
Część zamówieniaLOT-0003
Część zamówieniaLOT-0004
Część zamówieniaLOT-0005
Część zamówieniaLOT-0006
Część zamówieniaLOT-0007
Część zamówieniaLOT-0008
Część zamówieniaLOT-0009
Część zamówieniaLOT-0010
Część zamówieniaLOT-0011
Część zamówieniaLOT-0012
Część zamówieniaLOT-0013
Część zamówieniaLOT-0014
Część zamówieniaLOT-0015
Część zamówieniaLOT-0016
Część zamówieniaLOT-0017
Część zamówieniaLOT-0018
Część zamówieniaLOT-0019
Część zamówieniaLOT-0020
Część zamówieniaLOT-0021
Część zamówieniaLOT-0022
Część zamówieniaLOT-0023
Część zamówieniaLOT-0024
Część zamówieniaLOT-0025
Część zamówieniaLOT-0026
Część zamówieniaLOT-0027
Część zamówieniaLOT-0028
Część zamówieniaLOT-0029
Część zamówieniaLOT-0030
Część zamówieniaLOT-0031
Część zamówieniaLOT-0032
Część zamówieniaLOT-0033
Część zamówieniaLOT-0034
Część zamówieniaLOT-0035
Część zamówieniaLOT-0036
Część zamówieniaLOT-0037
Część zamówieniaLOT-0038
Część zamówieniaLOT-0039
Część zamówieniaLOT-0040
Część zamówieniaLOT-0041
Część zamówieniaLOT-0042
Część zamówieniaLOT-0043
Część zamówieniaLOT-0044
Część zamówieniaLOT-0045
Część zamówieniaLOT-0046
Część zamówieniaLOT-0047
Część zamówieniaLOT-0048
Część zamówieniaLOT-0049
Część zamówieniaLOT-0050
Część zamówieniaLOT-0051
Część zamówieniaLOT-0052
Część zamówieniaLOT-0053
Część zamówieniaLOT-0054
Część zamówieniaLOT-0055
Część zamówieniaLOT-0056
Część zamówieniaLOT-0057
Część zamówieniaLOT-0058
Część zamówieniaLOT-0059
Część zamówieniaLOT-0060
Część zamówieniaLOT-0061
Część zamówieniaLOT-0062
Część zamówieniaLOT-0063
Część zamówieniaLOT-0064
Część zamówieniaLOT-0065
Część zamówieniaLOT-0066
Część zamówieniaLOT-0067
Część zamówieniaLOT-0068
Część zamówieniaLOT-0069
Część zamówieniaLOT-0070
Część zamówieniaLOT-0071
Część zamówieniaLOT-0072
Część zamówieniaLOT-0073
Część zamówieniaLOT-0074
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33600000 Produtos farmacêuticos
Classificação adicional (cpv): 33692200 Produtos para nutrição parenteral
Opções:
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33600000 Produse farmaceutice
Clasificare suplimentară (cpv): 33692200 Produse pentru nutriţie parenterală
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33600000 Farmaceutické výrobky
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33692200 Produkty parenterálnej výživy
5. Časť
Časť: LOT-0001
Možnosti:
Časť: LOT-0002
Časť: LOT-0003
Časť: LOT-0004
Časť: LOT-0005
Časť: LOT-0006
Časť: LOT-0007
Časť: LOT-0008
Časť: LOT-0009
Časť: LOT-0010
Časť: LOT-0011
Časť: LOT-0012
Časť: LOT-0013
Časť: LOT-0014
Časť: LOT-0015
Časť: LOT-0016
Časť: LOT-0017
Časť: LOT-0018
Časť: LOT-0019
Časť: LOT-0020
Časť: LOT-0021
Časť: LOT-0022
Časť: LOT-0023
Časť: LOT-0024
Časť: LOT-0025
Časť: LOT-0026
Časť: LOT-0027
Časť: LOT-0028
Časť: LOT-0029
Časť: LOT-0030
Časť: LOT-0031
Časť: LOT-0032
Časť: LOT-0033
Časť: LOT-0034
Časť: LOT-0035
Časť: LOT-0036
Časť: LOT-0037
Časť: LOT-0038
Časť: LOT-0039
Časť: LOT-0040
Časť: LOT-0041
Časť: LOT-0042
Časť: LOT-0043
Časť: LOT-0044
Časť: LOT-0045
Časť: LOT-0046
Časť: LOT-0047
Časť: LOT-0048
Časť: LOT-0049
Časť: LOT-0050
Časť: LOT-0051
Časť: LOT-0052
Časť: LOT-0053
Časť: LOT-0054
Časť: LOT-0055
Časť: LOT-0056
Časť: LOT-0057
Časť: LOT-0058
Časť: LOT-0059
Časť: LOT-0060
Časť: LOT-0061
Časť: LOT-0062
Časť: LOT-0063
Časť: LOT-0064
Časť: LOT-0065
Časť: LOT-0066
Časť: LOT-0067
Časť: LOT-0068
Časť: LOT-0069
Časť: LOT-0070
Časť: LOT-0071
Časť: LOT-0072
Časť: LOT-0073
Časť: LOT-0074
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33600000 Farmacevtski proizvodi
Dodatna klasifikacija (cpv): 33692200 Proizvodi za parenteralno prehranjevanje
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
Sklop: LOT-0004
Sklop: LOT-0005
Sklop: LOT-0006
Sklop: LOT-0007
Sklop: LOT-0008
Sklop: LOT-0009
Sklop: LOT-0010
Sklop: LOT-0011
Sklop: LOT-0012
Sklop: LOT-0013
Sklop: LOT-0014
Sklop: LOT-0015
Sklop: LOT-0016
Sklop: LOT-0017
Sklop: LOT-0018
Sklop: LOT-0019
Sklop: LOT-0020
Sklop: LOT-0021
Sklop: LOT-0022
Sklop: LOT-0023
Sklop: LOT-0024
Sklop: LOT-0025
Sklop: LOT-0026
Sklop: LOT-0027
Sklop: LOT-0028
Sklop: LOT-0029
Sklop: LOT-0030
Sklop: LOT-0031
Sklop: LOT-0032
Sklop: LOT-0033
Sklop: LOT-0034
Sklop: LOT-0035
Sklop: LOT-0036
Sklop: LOT-0037
Sklop: LOT-0038
Sklop: LOT-0039
Sklop: LOT-0040
Sklop: LOT-0041
Sklop: LOT-0042
Sklop: LOT-0043
Sklop: LOT-0044
Sklop: LOT-0045
Sklop: LOT-0046
Sklop: LOT-0047
Sklop: LOT-0048
Sklop: LOT-0049
Sklop: LOT-0050
Sklop: LOT-0051
Sklop: LOT-0052
Sklop: LOT-0053
Sklop: LOT-0054
Sklop: LOT-0055
Sklop: LOT-0056
Sklop: LOT-0057
Sklop: LOT-0058
Sklop: LOT-0059
Sklop: LOT-0060
Sklop: LOT-0061
Sklop: LOT-0062
Sklop: LOT-0063
Sklop: LOT-0064
Sklop: LOT-0065
Sklop: LOT-0066
Sklop: LOT-0067
Sklop: LOT-0068
Sklop: LOT-0069
Sklop: LOT-0070
Sklop: LOT-0071
Sklop: LOT-0072
Sklop: LOT-0073
Sklop: LOT-0074