2. Verfahren
Verfahren
Titel: Voorgenomen verlenging softwarecontract
Beschreibung: De BEL Combinatie maakt momenteel gebruik van een softwareoplossing ter ondersteuning van meerdere interne processen, waaronder: - ICT-servicedesk (ticketregistratie) - Meldingen Openbare Ruimte (MOR) - Verwerkingsregister (AVG) - Contractbeheer - Vastgoedbeheer De huidige overeenkomst met de leverancier van deze multifunctionele tool loopt formeel af op **31 januari 2026**. De BEL Combinatie is voornemens om deze overeenkomst eenmalig met één (1) jaar te verlengen onder de zelfde voorwaarden tot en met **31 januari 2027**, teneinde voldoende tijd te nemen om: - Een objectieve inventarisatie te maken van de gebruikerswensen en de relevante marktpartijen; - De verschillende gebruiksprocessen stroomlijnen; - Een rechtmatige en doelmatige Europese aanbesteding voor te bereiden en uit te voeren. Deze verlenging is noodzakelijk om continuïteit van essentiële interne dienstverlening te waarborgen, zonder onderbreking of functioneel risico. - **Datum van voorgenomen verlenging:** 1 febr 0
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: De BEL Combinatie maakt momenteel gebruik van een softwareoplossing ter ondersteuning van meerdere interne processen, waaronder: - ICT-servicedesk (ticketregistratie) - Meldingen Openbare Ruimte (MOR) - Verwerkingsregister (AVG) - Contractbeheer - Vastgoedbeheer De huidige overeenkomst met de leverancier van deze multifunctionele tool loopt formeel af op **31 januari 2026**. De BEL Combinatie is voornemens om deze overeenkomst eenmalig met één (1) jaar te verlengen onder de zelfde voorwaarden tot en met **31 januari 2027**, teneinde voldoende tijd te nemen om: - Een objectieve inventarisatie te maken van de gebruikerswensen en de relevante marktpartijen; - De verschillende gebruiksprocessen stroomlijnen; - Een rechtmatige en doelmatige Europese aanbesteding voor te bereiden en uit te voeren. Deze verlenging is noodzakelijk om continuïteit van essentiële interne dienstverlening te waarborgen, zonder onderbreking of functioneel risico. - **Datum van voorgenomen verlenging:** 1 februari 2026 - **Looptijd verlenging:** 12 maanden - **Nieuwe einddatum overeenkomst:** 31 januari 2027 - **Geschatte waarde van de verlenging:** € 75.000 Volledigheidshalve wil de BEL Combinatie u middels deze aankondiging op de hoogte brengen en in de gelegenheid stellen om hier een gemotiveerd bezwaar tegen aan te tekenen. Indien u bezwaar heeft tegen het voornemen van de BEL Combinatie om het huidige contract te verlengen, wordt u verzocht dit uiterlijk op 28 Juni 2025 via de berichtenmodule van TenderNed kenbaar te maken. Als dit tijdens de bovengenoemde periode geen bezwaar, of geen gegrond bezwaar is ontvangen, is de BEL Combinatie vrij om over te gaan tot verstrekking van bovengenoemde opdracht.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48920000 Büroautomatisierungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Contract
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1