477349-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Informationstechnologiedienste – 7UP projekt műszaki szakértői támogatása 2026-2028
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 7UP projekt műszaki szakértői támogatása 2026-2028
Beschreibung: Egy upgrade-elt, új üzemirányító ( ipari folyamatirányító és felügyeleti rendszer - SCADA) rendszer létrehozása, mely magába foglalja az alábbiakat: ◾ új infrastruktúra beszerzését, rendszerkörnyezetek felépítését, ◾ új alkalmazás beszerzését, ◾ a jelenlegi követelmények szerint lefejlesztett MAVIR specifikus GCS és a MARI/PICASSO platformokhoz kapcsolódáshoz szükséges funkciók portolását, ◾ kapcsolódó rendszerek szükséges módosításait (paraméterezést és interfészek illesztését), ◾ alkalmazás rendszer és szoftverkörnyezet telepítését és tesztelését, ◾ üzemszünetmentes áttérést a meglévő alkalmazásról. Vállalkozó feladata afenti célok műszaki szakértői támogatása a 7UP projektben. Ennek keretében Vállalkozó közreműködik a műszaki terjedelem meghatározásában, a műszaki követelmények aktualizálásában, majd a beszerzési eljárások során Megrendelő oldalán részt vesz a műszaki ajánlatok kiértékelésében, az ajánlattevővel lefolytatott egyeztetésekben, a szerződéskötési eljárásban, a fejlesztési, átvételi, és üzembe állítási folyamatokban. Keretmennyiség: 1700 mérnöknap Ajánlatkérőt a Keretmennyiség 70%-a mértékéig, azaz 1190 mérnöknap mennyiségig lehívási kötelezettség terheli. Ajánlatkérő az ezen felüli mennyiség lehívására sem részben, sem egészben nem vállal kötelezettséget.
Interne Kennung: EKR001034712026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Egy upgrade-elt, új üzemirányító ( ipari folyamatirányító és felügyeleti rendszer - SCADA) rendszer létrehozása, mely magába foglalja az alábbiakat: ◾ új infrastruktúra beszerzését, rendszerkörnyezetek felépítését, ◾ új alkalmazás beszerzését, ◾ a jelenlegi követelmények szerint lefejlesztett MAVIR specifikus GCS és a MARI/PICASSO platformokhoz kapcsolódáshoz szükséges funkciók portolását, ◾ kapcsolódó rendszerek szükséges módosításait (paraméterezést és interfészek illesztését), ◾ alkalmazás rendszer és szoftverkörnyezet telepítését és tesztelését, ◾ üzemszünetmentes áttérést a meglévő alkalmazásról. Vállalkozó feladata a fenti célok műszaki szakértői támogatása a 7UP projektben. Ennek keretében Vállalkozó közreműködik a műszaki terjedelem meghatározásában, a műszaki követelmények aktualizálásában, majd a beszerzési eljárások során Megrendelő oldalán részt vesz a műszaki ajánlatok kiértékelésében, az ajánlattevővel lefolytatott egyeztetésekben, a szerződéskötési eljárásban, a fejlesztési, átvételi, és üzembe állítási folyamatokban. Keretmennyiség: 1700 mérnöknap Ajánlatkérőt a Keretmennyiség 70%-a mértékéig, azaz 1190 mérnöknap mennyiségig lehívási kötelezettség terheli. Ajánlatkérő az ezen felüli mennyiség lehívására sem részben, sem egészben nem vállal kötelezettséget.
Interne Kennung: EKR001034712026/1
Haupteinstufung (cpv): 79421000 Projektmanagement, außer Projektüberwachung von Bauarbeiten