477378-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Ophthalmika – Aflibercept (40 mg/ml)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAflibercept (40 mg/ml)
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivého přípravku s léčivou látkou AFLIBERCEPT pro potřeby Ústřední vojenské nemocnice – Vojenské fakultní nemocnice Praha v souladu se zadávacími podmínkami
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33662100 Ophthalmika
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung18194/2026-ÚVN
Optionen
Beschreibung der Optionenviz Zadávací dokumentace
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33662100 Médicaments ophtalmologiques
Options:
Description des options: viz Zadávací dokumentace
Lieu d’exécution
Subdivision pays (NUTS): Hlavní město Praha (CZ010)
Pays: Tchéquie
477378-2026 - Nadmetanje
Češka – Lijekovi koji se rabe u oftalmologiji – Aflibercept (40 mg/ml)
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
NaslovAflibercept (40 mg/ml)
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33662100 Lijekovi koji se rabe u oftalmologiji
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka18194/2026-ÚVN
Opcije
Opis opcijaviz Zadávací dokumentace
477378-2026 - Verseny
Csehország – Szemészeti gyógyszerek – Aflibercept (40 mg/ml)
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
CímAflibercept (40 mg/ml)
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33662100 Szemészeti gyógyszerek
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosító18194/2026-ÚVN
Opciók
A lehetőségek leírásaviz Zadávací dokumentace
477378-2026 - Gara
Cechia – Prodotti oftalmologici – Aflibercept (40 mg/ml)
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
TitoloAflibercept (40 mg/ml)
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33662100 Prodotti oftalmologici
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo interno18194/2026-ÚVN
Opzioni
Descrizione delle opzioniviz Zadávací dokumentace
477378-2026 - Kompetizzjoni
Iċ-Ċekja – Optalmoloġikali – Aflibercept (40 mg/ml)
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
TitluAflibercept (40 mg/ml)
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33662100 Optalmoloġikali
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur intern18194/2026-ÚVN
Għażliet
Deskrizzjoni tal-għażlietviz Zadávací dokumentace
477378-2026 - Mededinging
Tsjechië – Geneesmiddelen voor oogheelkunde – Aflibercept (40 mg/ml)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33662100 Geneesmiddelen voor oogheelkunde
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode18194/2026-ÚVN
Opties
Beschrijving van de optiesviz Zadávací dokumentace
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Aflibercept (40 mg/ml)
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33662100 Medel vid ögonsjukdomar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 18194/2026-ÚVN
Optioner:
Beskrivning av alternativen: viz Zadávací dokumentace