477393-2025 - Wettbewerb
Polen – Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen – dostawa aparatury laboratoryjnej dla CeNT UW – postępowanie 3
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titeldostawa aparatury laboratoryjnej dla CeNT UW – postępowanie 3
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury laboratoryjnej dla Centrum Nowych Technologii UW: część I: pompa perystaltyczna część II: pompa rotacyjna część III: miniwirówka część IV: potencjostat/galwanostat część V: mikroskop ręczny USB 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do Specyfikacji
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
LosLOT-0001
Titelpompa perystaltyczna
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury laboratoryjnej dla Centrum Nowych Technologii UW: część I: pompa perystaltyczna 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do Specyfikacji.
Interne Kennungczęść I
Haupteinstufung (cpv): 42122510 Peristaltische Pumpen
LosLOT-0002
Titelpompa rotacyjna
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury laboratoryjnej dla Centrum Nowych Technologii UW: część II: pompa rotacyjna 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do Specyfikacji.
Interne Kennungczęść II
Haupteinstufung (cpv): 42122450 Vakuumpumpen
LosLOT-0003
Titelminiwirówka
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury laboratoryjnej dla Centrum Nowych Technologii UW: część III: miniwirówka 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do Specyfikacji.
Interne Kennungczęść III
Haupteinstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
LosLOT-0004
Titelpotencjostat/galwanostat
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury laboratoryjnej dla Centrum Nowych Technologii UW: część IV: potencjostat/galwanostat 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do Specyfikacji.
Interne Kennungczęść IV
Haupteinstufung (cpv): 31600000 Elektrische Ausrüstung
LosLOT-0005
Titelmikroskop ręczny USB
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury laboratoryjnej dla Centrum Nowych Technologii UW: część V: mikroskop ręczny USB 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do Specyfikacji.
Interne Kennungczęść V
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope