2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja sprzętu i aparatury medycznej Zakładu Diagnostyki Obrazowej oraz modernizacja sprzętu i aparatury medycznej Poradni Kardiologicznej w ramach projektu pn. „Zakup sprzętu i wyposażenia dla ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu i aparatury medycznej: Pakiet 1: Tomograf komputerowy – 1szt. Pakiet 2: RTG telekomando - 1 szt., RTG z zawieszeniem sufitowym – 1 szt. Pakiet 3: Aparat USG wysokiej klasy – 3 szt. Pakiet 4: Aparat USG – 1 szt. Pakiet 5: Echokardiograf – 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ tj. w specyfikacjach asortymentowo-cenowych oraz w parametrach technicznych
Interne Kennung: ZP/27/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte, 33112310 Farbfluss-Doppler, 33124100 Diagnostikausrüstung, 33196000 Medizinische Hilfsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tomograf komputerowy– 1 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.1) oraz w parametrach technicznych (załącznik nr 3.1)
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
Los: LOT-0002
Titel: RTG telekomando 1 szt., RTG z zawieszeniem sufitowym – 1 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.2) oraz w parametrach technicznych (załącznik nr 3.2)
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Aparat USG wysokiej klasy - 3 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.3) oraz w parametrach technicznych (załącznik nr 3.3)
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112310 Farbfluss-Doppler
Los: LOT-0004
Titel: Aparat USG - 1 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 3.4) oraz w parametrach technicznych (załącznik nr 3.4)
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0006
Titel: Echogardiograf - 2 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 3.5) oraz w parametrach technicznych (załącznik nr 3.5)
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung