2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technické vybavení a systém provozu skladu hmotné dokumentace SÚRAO
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je ucelený, standardizovaný a auditovatelný systém pro provoz skladu hmotné dokumentace, zejména pro přípravu a evidované předání prázdných archivačních souprav oprávněné osobě ve skladu, příjem archivačních souprav s vrtnými jádry a horninovými vzorky ve skladu, jejich kontrolu, manipulaci, evidenci, archivaci, výdej, vracení, inventarizaci, údržbu provozního systému a zpřístupnění hmotné dokumentace oprávněným osobám. Bližší specifikace v ZD.
Interne Kennung: Technické vybavení skladu hmotné dokumentace
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92512000 Dienstleistungen von Archiven
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92500000 Dienstleistungen von Bibliotheken, Archiven, Museen und anderen kulturellen Einrichtungen, 92510000 Dienstleistungen von Bibliotheken und Archiven, 79560000 Registraturdienste, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48430000 Softwarepaket für die Lagerbestandsverwaltung, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001