See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA LEKÓW
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „DOSTAWA LEKÓW” w ilościach i asortymencie wskazanym w formularzu asortymentowo - cenowym stanowiącym załącznik nr 2.1 -2.38do SWZ
Interne Kennung: WSP-DZP-2100-8/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - LEKI PODAWANE DOUSTNIE
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.1 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa leków - Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - ENOKSAPRYNA
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.2 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa leków - Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 – LEKI W POSTACI INIEKCJI 1
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.3 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa leków - Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 – KROPLE, SYROPY, AEROZOLE
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.4 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa leków - Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 – LEKI W POSTACI INIEKCJI 2
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.5 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa leków - Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - SZCZEPIONKI I IMMUNOGLOBULINY
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.6 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa leków - Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - LEKI RÓŻNE 1
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.7 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa leków - Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 – LEKI RÓŻNE 2
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.8 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa leków - Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9- LEKI RÓŻNE 3
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.9 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa leków - Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 - LEKI RÓŻNE 4
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.10 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa leków - Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 - LEKI DO STOSOWANIA ZEWNĘTRZNEGO
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.11 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa leków - Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 - LEKI RÓŻNE 5
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.12 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa leków - Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 - LEKI DZIAŁAJĄCE NA OUN
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.13 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa leków - Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 - LEKI RÓŻNE 6
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.14 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa leków - Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 - LEKI RÓŻNE 7
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.15 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa leków - Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 - AZTREONAM
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.16 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa leków - Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 – ALTEPLAZA I TENEKTEPLAZA
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.17 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa leków - Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 - ALBUMINY
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.18 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa leków - Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 - ŚRODKI KONTRASTUJĄCE 1
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.19 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa leków - Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 – MEROPENEM (zawarta w CHPL możliwość podania we wlewie ciągłym)
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.20 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa leków - Pakiet nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 - LEKI RÓŻNE 8
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.21 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa leków - Pakiet nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22- LEKI RÓŻNE 9
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.22 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa leków - Pakiet nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23 - LEKI RÓŻNE 10
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.23 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa leków - Pakiet nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24 - LEKI W POSTACI INIEKCJI 3
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.24 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa leków - Pakiet nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25 - LEKI RÓŻNE 11
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.25 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa leków - Pakiet nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26 - KWAS TRANSEKAMOWY
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.26 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa leków - Pakiet nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27- LEKI RÓŻNE 12
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.27 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa leków - Pakiet nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28 - ŚRODKI PRZECZYSZCZAJĄCE I PROBIOTYKI
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.28 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa leków - Pakiet nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29- PENTAGLOBINA
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.29 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa leków - Pakiet nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30 - IMORT DOCELOWY 1
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.30 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa leków - Pakiet nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31 - LEKI W POSTACI INIEKCJI
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.31 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa leków - Pakiet nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32 - FIBRYNOGEN
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.32 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa leków - Pakiet nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33 - INSULINY
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.33 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa leków - Pakiet nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34 - IMORT DOCELOWY 2
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.34 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa leków - Pakiet nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35 - SEVOFLURANUM
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.35 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa leków - Pakiet nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36 – ŚRODEK KONTRASTUJĄCY 2
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.36 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa leków - Pakiet nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37 - ŚRODEK KONTRASTUJĄCY 3
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.37 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa leków - Pakiet nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 38 - RECEPTURA
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.38 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa leków - Pakiet nr 38