2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bebording
Beschreibung: De opdracht betreft de levering van borden die je informatie geven over waar je bent, evenals materialen om de borden zichtbaar te maken. Het gaat om: RVV-borden (verkeersborden, onderborden en Komborden), straatnaamborden, fles en buispalen, verkeerszuilen, portalen en bevestigingsmaterialen. Onderdeel van de opdracht betreft de eenmalige/projectmatige aanschaf van tweetalige komborden voor de gehele gemeente. € 640.000,-
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34992200 Verkehrsschilder
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34992300 Straßenschilder
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Twee maal mogelijke verlenging van de raamovereenkomst.