477546-2026 - Wettbewerb
Bulgarien – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – „Осъществяване на жива, денонощна, невъоръжена охрана и охрана със сигнално-охранителна техника (СОТ) и на имоти – държавна собственост, стопанисвани от АПИ – ОПУ Сливен“
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Осъществяване на жива, денонощна, невъоръжена охрана и охрана със сигнално-охранителна техника (СОТ) и на имоти – държавна собственост, стопанисвани от АПИ – ОПУ Сливен“
BeschreibungОсъществяване на жива, денонощна, невъоръжена охрана и охрана със сигнално-охранителна техника (СОТ) и на имоти – държавна собственост, стопанисвани от АПИ – ОПУ Сливен. Охрана на имуществото на Възложителя и съхраняване в охраняваните обекти материални активи, предотвратяване и/или прекратяване на неправомерни въздействия и посегателства върху охраняваните обекти, поддръжка и профилактика на охранителната техника и ремонт на същата в случай на нужда, сигнализиране на Възложителя, както и предприемане на съответни мерки за оказване на съдействие на компетентните органи при нерегламентиран достъп до обектите и посегателства върху имуществото, находящо се в област Сливен. Осигуряване на физическа, денонощна, невъоръжена охрана на 2 /два/ обекта: Административна сграда на ОПУ Сливен, гр. Сливен и "Обект 100", гр. нова Загора.Осигуряване на охрана със СОТ /сигнално-охранителна техника/ на 9 /девет/ обекта - Административна сграда ОПУ Сливен, Районна пътна служба Сливен , Районна пътна лаборатория Сливен , Кантон „Петолъчката” , Кантон „Бялата чешма”, Кантон „Моллова гора” , Районна пътна служба Нова Загора /РПС/, Районна пътна служба Котел /РПС/, Районна пътна служба Твърдица;
Interne Kennung589857
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensЦелта на поръчката е избор на изпълнител, който да осъщаствява денонощна нтевъоръжена физическа охрана и охрана със СОТ на имоти - държавна собственост от противоправни посегателства, тяхното предотвратяване и пресичане, както и осигуряване на пропусквателен режим.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen, 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungОхрана имуществото на Възложителя и съхраняване в охраняваните обекти материални активи, предотвратяване и/или прекратяване на неправомерни въздействия и посегателства върху охраняваните обекти, поддръжка и профилактика на охранителната техника и ремонт на същата в случай на нужда, сигнализиране на Възложителя, както и предприемане на съответни мерки за оказване на съдействие на компетентните органи при нерегламентиран достъп до обектите и посегателства върху имуществото, находящо се в област Сливен.
477546-2026 - Competition
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier589857
Type of procedureOpen
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 79710000 Security services
Additional classification (cpv): 79711000 Alarm-monitoring services, 79713000 Guard services
5. Lot
LotLOT-0001
477546-2026 - Licitación
Anuncio de contrato. Régimen simplificado
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno589857
Tipo de procedimientoAbierto
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 79710000 Servicios de seguridad
Clasificación adicional (cpv): 79711000 Servicios de vigilancia de sistemas de alarma, 79713000 Servicios de guardias de seguridad
5. Lote
LoteLOT-0001
477546-2026 - Hange
Hanketeade – lihtsustatud kord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus589857
Menetluse liikAvatud
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 79710000 Turvateenused
Täiendav liigitus (cpv): 79711000 Alarmjärelevalve teenused, 79713000 Valveteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
477546-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus – kevennetty järjestely
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste589857
Menettelyn tyyppiAvoin
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 79710000 Turvallisuuspalvelut
Lisäluokitus (cpv): 79711000 Hälytysjärjestelmän valvonta, 79713000 Vartiointipalvelut
477546-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché – régime assoupli
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne589857
Type de procédureOuverte
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédureЦелта на поръчката е избор на изпълнител, който да осъщаствява денонощна нтевъоръжена физическа охрана и охрана със СОТ на имоти - държавна собственост от противоправни посегателства, тяхното предотвратяване и пресичане, както и осигуряване на пропусквателен режим.
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 79710000 Services de sécurité
Nomenclature complémentaire (cpv): 79711000 Services de surveillance d'installations d'alarme, 79713000 Services de gardiennage
477546-2026 - Iomaíocht
Fógra conartha – an córas éadrom
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach589857
An cineál nóis imeachtaOscailte
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
477546-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju – blagi režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka589857
Vrsta postupkaOtvoren
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 79710000 Usluge na području sigurnosti
Dodatna klasifikacija (cpv): 79711000 Usluge nadzora alarmnih uređaja, 79713000 Čuvarske službe
5. Grupa
GrupaLOT-0001
477546-2026 - Verseny
Eljárást megindító hirdetmény – enyhébb szabályozás
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító589857
Az eljárás típusaNyitott
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 79710000 Biztonsági szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 79711000 Riasztásfigyelési szolgáltatások, 79713000 Őrzési szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
477546-2026 - Gara
Bando di gara – regime alleggerito
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno589857
Tipo di proceduraAperta
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 79710000 Servizi di sicurezza
Classificazione aggiuntiva (cpv): 79711000 Servizi di monitoraggio di sistemi di allarme, 79713000 Servizi di guardia
5. Lotto
LottoLOT-0001
477546-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą. Paprastesnis režimas
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius589857
Pirkimo būdasAtviras
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 79710000 Apsaugos paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 79711000 Signalizacijos sistemų stebėsenos paslaugos, 79713000 Apsaugos paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
477546-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu — atvieglotais režīms
Pakalpojumi
Iekšējais identifikators589857
Procedūras veidsAtklāta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79710000 Apsardzes pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 79711000 Signalizācijas uzraudzības pakalpojumi, 79713000 Apsargu pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
477546-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt – reġim ħafif
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern589857
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 79710000 Servizzi tas-sigurtà
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 79711000 Servizzi tal-monitoraġġ ta' l-allarmi, 79713000 Servizzi ta' gwardji
5. Lott
LottLOT-0001
477546-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
Interne identificatiecode589857
Type procedureOpenbaar
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79711000 Diensten voor alarmbewaking, 79713000 Bewakingsdiensten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
477546-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu – tryb uproszczony
Usługi
Wewnętrzny identyfikator589857
Rodzaj proceduryOtwarta
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79710000 Usługi ochroniarskie
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 79711000 Usługi nadzoru przy użyciu alarmu, 79713000 Usługi strażnicze
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
477546-2026 - Concurso
Anúncio de concurso — regime simplificado
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 79710000 Serviços de segurança
Classificação adicional (cpv): 79711000 Serviços de controlo de alarmes, 79713000 Serviços de guarda
477546-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare - regim simplificat
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator intern589857
Tip de procedurăDeschisă
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 79710000 Servicii de siguranţă
Clasificare suplimentară (cpv): 79711000 Servicii de monitorizare a sistemelor de alarmă, 79713000 Servicii de pază