2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy ciekłego helu na potrzeby Wydziału Fizyki
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy ciekłego helu o czystości 99,999% w ilości do 8.000 litrów. Zamówienia realizowane będą w dwóch trybach: • dostawa w zbiornikach Wykonawcy o pojemności 250 l, • dostawa w zbiornikach Wykonawcy o pojemności 500 l; Wykonawca może też w tym trybie dostarczyć hel w dwóch zbiornikach o pojemności 250 l. W obu przypadkach Wykonawca pozostawi zbiornik u Zamawiającego na min. 3 dni robocze w celu opróżnienia. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej „SWZ”.
Interne Kennung: POUZ-361/79/2025/WF
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111300 Helium
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Sukcesywne dostawy ciekłego helu na potrzeby Wydziału Fizyki”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy ciekłego helu o czystości 99,999% w ilości do 8.000 litrów. Zamówienia realizowane będą w dwóch trybach: • dostawa w zbiornikach Wykonawcy o pojemności 250 l, • dostawa w zbiornikach Wykonawcy o pojemności 500 l; Wykonawca może też w tym trybie dostarczyć hel w dwóch zbiornikach o pojemności 250 l. W obu przypadkach Wykonawca pozostawi zbiornik u Zamawiającego na min. 3 dni robocze w celu opróżnienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej „SWZ”.