2. Verfahren
Verfahren
Titel: Shromažďování, sběr, přeprava, třídění, využití a odstranění odpadů v obci Všestary
Beschreibung: Předmětem je zajištění nutných služeb odpadového hospodářství v obci Všestary. Jedná se především o služby a s nimi související dodávky spojené se sběrem, svozem, přepravou a odstraněním komunálního odpadu, tříděných složek komunálního odpadu (včetně dotřídění a jejich využití), odpadu biologicky rozložitelného, objemného odpadu a nebezpečného odpadu. Cílem zadavatele v rámci tohoto zadávacího řízení je tak zajistit plnění jeho zákonných povinností vyplývajících ze zákona č. 541/2020 Sb., o odpadech, ve znění pozdějších předpisů .
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Shromažďování, sběr, přeprava, třídění, využití a odstranění odpadů v obci Všestary