2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vooraankondiging 'Verwerking van Groente, Fruit en Tuinafval (GFT)' - Webinar
Beschreibung: De opdracht betreft de Ketenactiviteit verwerking van in totaal circa 180 kton huishoudelijk Groente, Fruit en Tuinafval + Etensresten (GFT+E), verdeeld over 10 percelen. De ketenactiviteit verwerking vangt aan vanaf de overdracht op de verwerkingslocatie. Overslag van het HRA en Transport naar de verwerkingslocatie maakt geen onderdeel uit van de opdracht. LET OP: op vrijdag 26 juni 2026 om 9:30 uur vindt er een webinar informatiebijeenkomst voor deze aanbesteding plaats. U kunt zich hiervoor aanmelden via de volgende link: https://cv-midwaste-milieu.webinargeek.com/gft-tender
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle