2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst leveren compost(mengsel)
Beschreibung: De gemeente ’s-Hertogenbosch heeft een gronddepot in eigen beheer. Op dit depot wordt grond opgeslagen die overtollig is in diverse projecten. Veel partijen bestaan uit grond uit diverse delen van onze gemeente. Sommige partijen zijn afkomstig van één locatie. Wij stellen u partijen grond ter beschikking die u geschikt moet maken om bomen in te planten (bemeste teelaarde). Om deze grond geschikt te maken als bomengrond voegen we een compostmengsel te worden toe. Onderdeel van de af te sluiten raamovereenkomst is dus zowel het advies als de levering van compostmengsels voor de productie van bemeste teelaarde. Hier hoort bij de onderbouwing van de samenstelling van het te leveren compostmengsel. Zie beschrijvend document
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14212400 Boden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24430000 Tierische oder pflanzliche Düngemittel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nvt