477608-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa skanerów oraz komputerów przenośnych w ramach projektu „Zwiększenie dostępności cyfrowej oraz poprawa cyberbezpieczeństwa w Powiecie Mieleckim”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa skanerów oraz komputerów przenośnych w ramach projektu „Zwiększenie dostępności cyfrowej oraz poprawa cyberbezpieczeństwa w Powiecie Mieleckim”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa skanerów oraz komputerów przenośnych w ramach projektu „Zwiększenie dostępności cyfrowej oraz poprawa cyberbezpieczeństwa w Powiecie Mieleckim”. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym minimalne wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 1 do SWZ oraz Projekty umów stanowiące Załącznik Nr 4 do SWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę następującego asortymentu: - 10 sztuk skanerów A4; - 4 sztuk komputerów przenośnych z oprogramowaniem systemowym i biurowym. 4. Specyfikację Warunków Zamówienia wraz z załącznikami Zamawiający udostępnia na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem https://powiat-mielecki.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 5. Bezpośredni link do postępowania:https://powiat-mielecki.logintrade.net/zapytania_email,234393,5e924baa8d06383bc510534c4e941584.html
Interne KennungWA.272.1.15.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1) Zamawiający udostępnia pełną dokumentację postępowania na stronie internetowej prowadzonego postępowania dostępnej pod adresem https://powiat-mielecki.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html bezpośredni link do postępowania: https://powiat-mielecki.logintrade.net/zapytania_email,234393,5e924baa8d06383bc510534c4e941584.html 2) Ofertę w postępowaniu składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym) za pośrednictwem platformy przetargowej dostępnej pod adresem wskazanym w ust. 1. 3) Zamawiający przewiduje zastosowanie w postępowaniu tzw. procedury odwróconej tj. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4) Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0002
TitelDostawa skanerów oraz komputerów przenośnych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa skanerów oraz komputerów przenośnych w ramach projektu “Zwiększenie dostępności cyfrowej oraz poprawa cyberbezpieczeństwa w Powiecie Mieleckim". Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę następującego asortymentu: 1.1. 10 sztuk skanerów A4; 1.2. 4 sztuk komputerów przenośnych z oprogramowaniem systemowym i biurowym. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym minimalne wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 1 do SWZ oraz Projekt umowy stanowiący Załącznik Nr 4 do SWZ. 3. Zamówienie należy zrealizować w maksymalnym terminie do 45 dni od dnia podpisania umowy. Termin realizacji stanowi kryterium oceny ofert 4. Miejscem Wykonania Przedmiotu zamówienia będzie siedziba Zamawiającego – budynek Starostwa Powiatowego w Mielcu ul. Wyspiańskiego 6, 39-300 Mielec.
Interne KennungDostawa skanerów oraz komputerów przenośnych
477608-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba - Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaWA.272.1.15.2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Dodatna priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 30200000 Računarska oprema i potrepštine
Dodatna klasifikacija (cpv): 30213100 Prenosiva računala, 30216110 Skaneri za računala, 48000000 Programski paketi i informacijski sustavi
5. Grupa
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznakaDostawa skanerów oraz komputerów przenośnych
477608-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecodeWA.272.1.15.2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Aanvullende aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 30213100 Draagbare computers, 30216110 Scanners voor computergebruik, 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
PerceelLOT-0002
477608-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy - Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorWA.272.1.15.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Dodatkowy charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 30200000 Urządzenia komputerowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30213100 Komputery przenośne, 30216110 Skanery komputerowe, 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0002
477608-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos - Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoWA.272.1.15.2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Natureza adicional do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 30200000 Equipamento e material informático
Classificação adicional (cpv): 30213100 Computadores portáteis, 30216110 Scanners para computadores, 48000000 Pacotes de software e sistemas de informação
5. Lote
LoteLOT-0002
477608-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago - Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorWA.272.1.15.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Dodatna vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30200000 Računalniška oprema in pribor
Dodatna klasifikacija (cpv): 30213100 Prenosni računalniki, 30216110 Skenerji za računalniško uporabo, 48000000 Programski paketi in informacijski sistemi
5. Sklop
SklopLOT-0002