2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i montaż sprzętu związanego z infrastrukturą wodociągową w Gminie Wiskitki
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż sprzętu do wykrywania awarii i niekontrolowanych przecieków z sieci wodociągowej oraz sprzętu związanego z efektywnym wykorzystaniem zasobów wodnych, w tym: a) 20 szt. przepływomierzy bateryjnych zoptymalizowanych do aplikacji wodnych, do pomiarów przepływów i detekcji wycieków na sieciach wodociągowych; b) 3 685 szt. wodomierzy wraz z modułami IoT (nakładkami), służącymi do ich zdalnego odczytu. 2. Zakres zamówienia obejmuje: a) Dostawę i montaż wodomierzy w ilości 3685 szt. wraz z nakładkami do zdalnego odczytu, przy uwzględnieniu wymiany uszczelek oraz wykonaniu drobnych napraw w ilości 30% montaży, b) Dostawę i montaż przepływomierzy bateryjnych w ilości 20 szt. (rejestratory IoT z czujnikami ciśnienia), c) Dostawę i wdrożenie systemu teleinformatycznego odczytu zdalnego wodomierzy wraz z niezbędnym oprogramowaniem na okres 10 lat, d) Dostawę urządzeń mobilnych (Smartfony) 3 szt., e) Dostęp do transmisji danych, f) Dostęp do systemu odczytowego, g) Przeprowadzenie szkoleń z montaży urządzeń i obsługi systemu, h) Integrację wdrożonego oprogramowania z systemem księgowym Zamawiającego (Groszek), i) Dostawę i montaż słupków telemetrycznych.
Interne Kennung: IR.271.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51210000 Installation von Messgeräten
5. Los
Los: LOT-0001