2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding - Refurbishen van afgedankte digitale apparaten die door de rijksoverheid beschikbaar zijn gesteld ten behoeve van maatschappelijke herinzet
Beschreibung: De Opdracht betreft het structureel refurbishen, beheren en uitleveren van Afgedankte Digitale apparaten (laptops, tablets, mobiele telefoons) die door Rijksoverheid aan Allemaal Digitaal ter beschikking worden gesteld. Het doel van de Opdracht is het realiseren van een efficiënte, schaalbare en gecertificeerde verwerkingsketen die leidt tot het hergebruik van deze apparaten ten behoeve van personen en huishoudens met beperkte of zonder digitale toegang. Circa 140.000 digitale apparaten. Dit betreft een indicatie, aan het hiervoor genoemde aantal kunnen geen rechten worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50300000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Personalcomputern, Büromaschinen, Fernmeldeanlagen und audiovisuellen Anlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Refurbishen van Afgedankte Digitale apparaten die door de rijksoverheid beschikbaar zijn gesteld ten behoeve van maatschappelijke herinzet
Beschreibung: De Opdracht betreft het refurbishen, beheren en uitleveren van Afgedankte Digitale apparaten (laptops, tablets, mobiele telefoons) die door Rijksoverheid aan Allemaal Digitaal ter beschikking worden gesteld. Opdrachtgever streeft ernaar om gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst circa 140.000 afgedankte digitale apparaten te verwerken. Dit betreft een indicatie. Aan deze indicatie kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen, 50300000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Personalcomputern, Büromaschinen, Fernmeldeanlagen und audiovisuellen Anlagen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtgever verwijst u hiervoor naar de Aanbestedingsstukken.