See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA levering wapenschildjes en coins
Beschreibung: De opdracht betreft ontwerpen en leveren van wapenschildjes en coins en hierbij behorende (cadeau)verpakkingen. Wapenschildjes en coins worden door alle Defensieonderdelen en eenheden besteld en vervolgens door de opdrachtnemer geleverd op Defensielocaties in Nederland, inclusief de Waddeneilanden en in Duitsland (locatie Munster).
Interne Kennung: 21246741
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18512000 Münzen und Medaillen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De geopolitieke situatie, al dan niet hiermee samenhangende politieke beslissingen en beleidskeuzes zijn van invloed op o.a. uitbreidingsplannen van de krijgsmacht, de omvang en aantal oefeningen en missies in binnen- en buitenland. Dit kan direct van invloed zijn voor de hoeveelheid coins en wapenschildjes die per bestelling worden afgenomen en is tevens van invloed op het aantal te plaatsen orders gedurende de raamovereenkomst. De stijging van de aantallen van 2024 ten opzichte van de gemiddelde aantallen van 2022 en 2023 betreft ca. 190% voor coins en 380% voor wapenschildjes. Indien deze trend zich voortzet kunnen deze aantallen stijgen tot ca. 202.000 coins en 23.500 wapenschildjes voor de gehele contractperiode. De maximumwaarde van de opdracht indien hiervoor aanvullend budget wordt vrijgemaakt, is daarom vastgesteld op €1.200.000,- exclusief BTW.