See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS na nákup balícího a obalového materiálu
Beschreibung: Zavedení DNS dle ustanovení § 139 a násl. ZZVZ na nákup balícího a obalového materiálu pro jednotlivé útvary ZSMV. V zavedeném DNS budou moci jednotlivé útvary ZSMV zadávat konkrétní požadavky na dodávky předmětu plnění podle § 141 ZZVZ.
Vorherige Bekanntmachung: 489982-2022
Interne Kennung: ZSMV-13011/VZ-2022 DNS na obal materiál
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávky zatavovacích misek a příslušenství
Beschreibung: Dodávky zatavovacích misek a příslušenství
Interne Kennung: ZSMV-13011/VZ-2022 DNS na obal materiál - Kategorie I
Los: LOT-0002
Titel: Dodávky ostatního balícího a obalového materiálu
Beschreibung: Dodávky ostatního balícího a obalového materiálu
Interne Kennung: ZSMV-13011/VZ-2022 DNS na obal materiál - Kategorie II