2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stavba č. 43498 Parkovací dům Dědina - projektová a inženýrská činnost
Beschreibung: Na základě vybraného návrhu podaného do soutěže o návrh „Parkovací dům na Dědině v ul. Vlastina, Praha 6“, uveřejněné ve Věstníku veřejných zakázek pod evidenčním číslem zakázky Z2017-010015: a) dopracování návrhu zhotovitele vybraného v soutěži o návrh do úrovně architektonické studie stavby; b) zhotovení dokumentace pro vydání územního rozhodnutí o umístění stavby ve smyslu ustanovení § 86 zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu, v platném znění, vč. předběžného (orientačního) rozpočtu stavby; c) inženýrská činnost pro vydání územního rozhodnutí ve smyslu ustanovení § 76 a násl. stavebního zákona; d) zhotovení projektové dokumentace pro vydání stavebního povolení ve smyslu ustanovení § 110 stavebního zákona; e) inženýrská činnost pro vydání stavebního povolení ve smyslu ustanovení § 115 stavebního zákona; f) zhotovení projektové dokumentace pro výběr zhotovitele; g) výkon autorského dozoru při výstavbě ve smyslu ustanovení § 152 odst. 4 stavebního zákona.
Interne Kennung: OSI/BU/0004/17
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001