477722-2025 - Auftragsänderung
Polen – Arzneimittel – dostawy leków w ramach programów lekowych
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titeldostawy leków w ramach programów lekowych
Beschreibungdostawy leków w ramach programów lekowych na zasadach określonych w SWZ i w Załączniku nr 1 do SWZ - p. 38.
Interne Kennung90/ZP/2024
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0000
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie z prawem opcji, niewykonanie przez Zamawiającego umowy w zakresie do 50 % łącznej ceny brutto nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy.