2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ingenieursdiensten Nieuw Weiburg gemeente Harderwijk
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsdocumenten
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Extra onvoorziene werkzaamheden - Het actief paraat staan mochten er in de uitvoering onverwachte zaken worden aangetroffen.
477729-2026 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – Ingenieursdiensten Nieuw Weiburg gemeente Harderwijk
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsdocumenten
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties: