47775-2026 - Ergebnis
Tschechien – Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes – Polygrafické služby
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPolygrafické služby
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je část 2 s názvem „Standardní polygrafické služby“ je uzavření rámcové dohody na zajištění polygrafických služeb, tj. zajištění přípravy (předtisková úprava a kontrola), výroby (tisková realizace, balení) a dodávky (distribuce) tištěných informačních materiálů o provozu MHD pro cestující, případně i instalace, pokud je tak stanoveno v příloze č. 1 závazného návrhu rámcových dohod.
Vorherige Bekanntmachung22714-2022
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
LosLOT-0005
TitelStandardní polygrafické služby
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky část 2 s názvem „Standardní polygrafické služby“ je uzavření rámcové dohody na zajištění polygrafických služeb, tj. zajištění přípravy (předtisková úprava a kontrola), výroby (tisková realizace, balení) a dodávky (distribuce) tištěných informačních materiálů o provozu MHD pro cestující, případně i instalace, pokud je tak stanoveno v příloze č. 1 závazného návrhu rámcových dohod.
Interne KennungPolygrafické služby