477780-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauverwaltungsleistungen – Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dotyczącej inwestycji pn. „Poprawa dostępu do portu morskiego w Szczecinie – Budowa mijanki dla statków na torze wodnym Świnoujście – Szczecin.”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dotyczącej inwestycji pn. „Poprawa dostępu do portu morskiego w Szczecinie – Budowa mijanki dla statków na torze wodnym Świnoujście – Szczecin.”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na pełnieniu funkcji Inżyniera w rozumieniu Warunków Kontraktowych FIDIC dla potrzeb realizacji Inwestycji pn. „Poprawa dostępu do portu morskiego w Szczecinie – Budowa mijanki dla statków na torze wodnym Świnoujście – Szczecin”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ. 2. Zamawiający przewiduje wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ust.1 ustawy Pzp. Szczegółowe informacje oraz wymogi w tym zakresie, w szczególności dotyczące sposobu weryfikacji zatrudnienia wskazanych osób na podstawie stosunku pracy oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcje z tytułu niespełniania tych wymagań, zostały zawarte w SWZ oraz we wzorze umowy.
Interne KennungPO-II.2600.11.26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71540000 Bauverwaltungsleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71541000 Projektmanagement im Bauwesen, 71520000 Bauaufsicht, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71244000 Kalkulation und Überwachung der Kosten, 71311000 Beratung im Tief- und Hochbau, 71311100 Unterstützende Leistungen im Tief- und Hochbau, 71317000 Beratung im Bereich Gefahrenschutz und -kontrolle
5. Los
LosLOT-0001