See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego i jego dystrybucja na potrzeby jednostek organizacyjnych Gminy Wrocław i innych podmiotów w okresie od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa paliwa gazowego wraz z usługą dystrybucji paliwa gazowego, to jest gazu wysokometanowego o symbolu E do punktów poboru gazu jednostek organizacyjnych gminy Wrocław i innych podmiotów na potrzeby wspólnego zamówienia prowadzonego na podstawie art. 38 ust.1 ustawy Pzp. 2. Przewidywana ilość paliwa gazowego podana została w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Szczegółowe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia przedstawione zostały w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, w Załączniku nr 2 do SWZ – Projekty umów (w tym Załączniki 2a, 2b, 2c, 2d, 2e do SWZ), w Załączniku nr 3 do SWZ Wykaz PPG - kalkulator ilościowo-cenowy.
Vorherige Bekanntmachung: 68600-2026
Interne Kennung: ZP/PN/32/2026/WKE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: wstępne ogłoszenie informacyjne
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65200000 Gasversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1