See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe kompleksowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Tarnowskiego w sezonach zimowych: 2026/2027, 2027/2028 i 2028/2029 z podziałem na części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Zimowe kompleksowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Tarnowskiego w sezonach zimowych: 2026/2027, 2027/2028 i 2028/2029 z podziałem na części. 2. Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych: Część 1 - Rejon I Wietrzychowice Część 2 - Rejon II Żabno Część 3 - Rejon III Skrzyszów Część 4 – Rejon IV Ryglice Część 5 – Rejon V Szerzyny Część 6 – Rejon VI Ciężkowice Część 7 – Rejon VII Zakliczyn Każdą Część należy traktować jako osobne zamówienie publiczne, na które po dokonaniu wyboru najkorzystniejszej oferty, zostanie zawarta odrębna umowa. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość części zamówienia. Części nie mogą być dzielone przez Wykonawców, oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia określonego w zadaniu częściowym zostaną odrzucone. Szczegółowy wykaz dróg – z podziałem na Części / Rejony – wraz z ich opisem, podaniem długości i kolejności odśnieżania oraz mapkami zawierają załączniki do SWZ. 3. Sprzęt Wykonawcy powinien i oznakowany zgodnie z obowiązującymi przepisami. Operatorem sprzętu może yć kierowca samochodu posiadający odpowiednie uprawnienia tj. wymaganą kategorię prawa jazdy, znajomość obsługiwanego sprzętu i przeszkolenie do pracy przy zimowym utrzymaniu dróg. Technika odśnieżania i zrywania naboju śnieżnego nie może utrudniać ruchu pojazdów. 4. Wykonawca podejmujący się świadczenia usług związanych z kompleksowym zimowym utrzymaniem dróg przejmuje na siebie obowiązek: a) likwidacji skutków zimy, żywiołu śnieżnego i skutków obniżonej temperatury poprzez przejęcie na siebie obowiązku utrzymania przejezdności dróg, zmniejszenie lub ograniczenie zakłóceń ruchu drogowego wywołanego czynnikami atmosferycznymi, prowadzenie akcji zimowej w dzień i w nocy, w dni robocze i święta, w różnych warunkach atmosferycznych (opady śniegu, marznącego deszczu, zawieje, zamiecie śnieżne, niskie temperatury) zgodnie z przyjętymi standardami; b) utrzymywania w pełnej gotowości technicznej i eksploatacyjnej środków transportowych i sprzętowych wraz z osprzętem przewidzianym do zwalczania skutków zimy; c) posiadania dostępu do materiałów uszorstniających (nie dopuszcza się używania żużla paleniskowego) i środków chemicznych; d) pełnienia dyżurów. 5. Ze względu na duży obszar objęty zamówieniem całość podzielono na 7 części. (7 rejonów: Wietrzychowice, Żabno, Skrzyszów, Ryglice, Szerzyny, Ciężkowice, Zakliczyn) Tab.1 Część Nazwa i numer rejonu Ilość km dróg w rejonie 1 Rejon I Wietrzychowice 48,288 2 Rejon II Żabno 33,327 3 Rejon III Skrzyszów 47,584 4 Rejon IV Ryglice 53,954 5 Rejon V Szerzyny 65,034 6 Rejon VI Ciężkowice 71,588 7 Rejon VII Zakliczyn 40,978 6. Wykonawca zobowiązany jest do wyrażenia zgody na montaż w pojazdach i sprzęcie przeznaczonym do realizacji zamówienia urządzeń monitorujących w postaci nadajników GPS lub kamer rejestrujących przebieg realizacji usług, wyposażonych w funkcję lokalizacji GPS. Dostawa urządzeń, ich montaż oraz koszty związane z ich funkcjonowaniem zapewnia i ponosi Zamawiający. Wykonawca zobowiązany jest do wskazania sprzętu przeznaczonego do realizacji zamówienia, na którym zostaną zamontowane urządzenia. 7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – OPZ. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z Wykazem dróg, ze Szczegółowymi Specyfikacjami Technicznymi, Standardami zimowego utrzymania dróg powiatowych zarządzanych przez Powiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie oraz zgodnie z umową.
Interne Kennung: ZP.271.21.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Rejon I Wietrzychowice - Zimowe kompleksowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Tarnowskiego w sezonach zimowych: 2026/2027, 2027/2028 i 2028/2029 z podziałem na części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zimowe kompleksowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Tarnowskiego w sezonach zimowych: 2026/2027, 2027/2028 i 2028/2029 z podziałem na części - Część 1 - Rejon Wietrzychowice. Ilość km dróg w rejonie - 48,288 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – OPZ. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z Wykazem dróg, ze Szczegółowymi Specyfikacjami Technicznymi, Standardami zimowego utrzymania dróg powiatowych zarządzanych przez Powiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie oraz zgodnie z umową
Interne Kennung: ZP.271.21.2026.I
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Rejon II Żabno - Zimowe kompleksowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Tarnowskiego w sezonach zimowych: 2026/2027, 2027/2028 i 2028/2029 z podziałem na części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zimowe kompleksowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Tarnowskiego w sezonach zimowych: 2026/2027, 2027/2028 i 2028/2029 z podziałem na części - Rejon II Żabno. Ilość km dróg w rejonie - 33,327 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – OPZ. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z Wykazem dróg, ze Szczegółowymi Specyfikacjami Technicznymi, Standardami zimowego utrzymania dróg powiatowych zarządzanych przez Powiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie oraz zgodnie z umową
Interne Kennung: ZP.271.21.2026.II
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Rejon III Skrzyszów - Zimowe kompleksowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Tarnowskiego w sezonach zimowych: 2026/2027, 2027/2028 i 2028/2029 z podziałem na części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zimowe kompleksowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Tarnowskiego w sezonach zimowych: 2026/2027, 2027/2028 i 2028/2029 z podziałem na części - Rejon III Skrzyszów. Ilość km dróg w rejonie - 47,584 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – OPZ. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z Wykazem dróg, ze Szczegółowymi Specyfikacjami Technicznymi, Standardami zimowego utrzymania dróg powiatowych zarządzanych przez Powiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie oraz zgodnie z umową
Interne Kennung: ZP.271.21.2026.III
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Rejon IV Ryglice - Zimowe kompleksowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Tarnowskiego w sezonach zimowych: 2026/2027, 2027/2028 i 2028/2029 z podziałem na części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zimowe kompleksowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Tarnowskiego w sezonach zimowych: 2026/2027, 2027/2028 i 2028/2029 z podziałem na części - Rejon IV Ryglice Ilość km dróg w rejonie - 53,954 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – OPZ. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z Wykazem dróg, ze Szczegółowymi Specyfikacjami Technicznymi, Standardami zimowego utrzymania dróg powiatowych zarządzanych przez Powiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie oraz zgodnie z umową
Interne Kennung: ZP.271.21.2026.IV
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Rejon V Szerzyny - Zimowe kompleksowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Tarnowskiego w sezonach zimowych: 2026/2027, 2027/2028 i 2028/2029 z podziałem na części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zimowe kompleksowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Tarnowskiego w sezonach zimowych: 2026/2027, 2027/2028 i 2028/2029 z podziałem na części - Rejon V Szerzyny Ilość km dróg w rejonie - 65,034. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – OPZ. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z Wykazem dróg, ze Szczegółowymi Specyfikacjami Technicznymi, Standardami zimowego utrzymania dróg powiatowych zarządzanych przez Powiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie oraz zgodnie z umową
Interne Kennung: ZP.271.21.2026.V
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Rejon VI Ciężkowice - Zimowe kompleksowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Tarnowskiego w sezonach zimowych: 2026/2027, 2027/2028 i 2028/2029 z podziałem na części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zimowe kompleksowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Tarnowskiego w sezonach zimowych: 2026/2027, 2027/2028 i 2028/2029 z podziałem na części - Rejon VI Ciężkowice Ilość km dróg w rejonie - 71,588 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – OPZ. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z Wykazem dróg, ze Szczegółowymi Specyfikacjami Technicznymi, Standardami zimowego utrzymania dróg powiatowych zarządzanych przez Powiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie oraz zgodnie z umową
Interne Kennung: ZP.271.21.2026.VI
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Rejon VII Zakliczyn - Zimowe kompleksowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Tarnowskiego w sezonach zimowych: 2026/2027, 2027/2028 i 2028/2029 z podziałem na części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zimowe kompleksowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Tarnowskiego w sezonach zimowych: 2026/2027, 2027/2028 i 2028/2029 z podziałem na części - Rejon VII Zakliczyn Ilość km dróg w rejonie - 40,978 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – OPZ. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z Wykazem dróg, ze Szczegółowymi Specyfikacjami Technicznymi, Standardami zimowego utrzymania dróg powiatowych zarządzanych przez Powiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie oraz zgodnie z umową
Interne Kennung: ZP.271.21.2026.VII