2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa systemu ładowania autobusów elektrycznych na terenie Oddziału Przewozów R-1 „Woronicza”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, instalacyjnych i montażowych oraz dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń tworzących system 177 stanowisk do ładowania autobusów elektrycznych.
Interne Kennung: 31/NN/LB/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232221 Umspann-Unterstation, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 31158000 Ladegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, instalacyjnych i montażowych oraz dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń tworzących system 177 stanowisk do ładowania autobusów elektrycznych