477880-2026 - Wettbewerb
Polen – Diverse Computerausrüstungen – Dostawa wyposażenia laboratoriów VR, w ramach projektów „Zrównoważony Kampus SGGW – kształcenie na rzecz branż kluczowych” oraz „GreenTechEducation – SGGW dla gospodarki przyszłości.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyposażenia laboratoriów VR, w ramach projektów „Zrównoważony Kampus SGGW – kształcenie na rzecz branż kluczowych” oraz „GreenTechEducation – SGGW dla gospodarki przyszłości.
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest Dostawa wyposażenia laboratoriów VR, w ramach projektów „Zrównoważony Kampus SGGW – kształcenie na rzecz branż kluczowych” oraz „GreenTechEducation – SGGW dla gospodarki przyszłości nr FERS.01.05-IP.08-0067/23. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do niniejszej SWZ – Formularz ofertowy wraz ze specyfikacją techniczną oferowanego sprzętu.
Interne KennungCI.250.6.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung, 33735000 Arbeitsschutzbrillen mit Seitenschutz, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa wyposażenia laboratoriów VR, w ramach projektów „Zrównoważony Kampus SGGW – kształcenie na rzecz branż kluczowych” oraz „GreenTechEducation – SGGW dla gospodarki przyszłości”
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest Dostawa wyposażenia laboratoriów VR, w ramach projektów „Zrównoważony Kampus SGGW – kształcenie na rzecz branż kluczowych” oraz „GreenTechEducation – SGGW dla gospodarki przyszłości nr FERS.01.05-IP.08-0067/23. Projekty współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, Priorytet 1 Umiejętności, Działanie 01.05 Umiejętności w szkolnictwie wyższym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do niniejszej SWZ – Formularz ofertowy wraz ze specyfikacją techniczną oferowanego sprzętu. Zamawiający wymaga wypełnienia przez Wykonawcę Załącznika nr 1 do SWZ – Formularza Ofertowego wraz ze specyfikacją techniczną oferowanego sprzętu oraz Załącznika nr 1A do SWZ – Formularza Cenowego
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CI.250.6.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30236000 Ποικίλος εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 32322000 Εξοπλισμός πολυμέσων, 33735000 Δίοπτρα-προσωπίδες, 48900000 Διάφορα πακέτα λογισμικού και συστήματα ηλεκτρονικών υπολογιστών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: CI.250.6.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30236000 Miscellaneous computer equipment
Additional classification (cpv): 32322000 Multimedia equipment, 33735000 Goggles, 48900000 Miscellaneous software package and computer systems
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: CI.250.6.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30236000 Erilaiset atk-laitteet
Lisäluokitus (cpv): 32322000 Multimedialaitteet, 33735000 Suojalasit, 48900000 Erilaiset ohjelmatuotteet ja tietokonejärjestelmät
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: CI.250.6.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: CI.250.6.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 30236000 Razna računalna oprema
Dodatna klasifikacija (cpv): 32322000 Multimedijska oprema, 33735000 Naočale (zaštitne), 48900000 Razni programski paketi i računalni sustavi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
477880-2026 - Verseny
Lengyelország – Különféle számítógépes berendezések – Dostawa wyposażenia laboratoriów VR, w ramach projektów „Zrównoważony Kampus SGGW – kształcenie na rzecz branż kluczowych” oraz „GreenTechEducation – SGGW dla gospodarki przyszłości.
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóCI.250.6.2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 30236000 Különféle számítógépes berendezések
További osztályozás (cpv): 32322000 Multimédiás berendezések, 33735000 Védőszemüvegek, 48900000 Különféle szoftvercsomagok és számítógépes rendszerek
5. Rész
RészLOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: CI.250.6.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 30236000 Apparecchiatura informatica varia
Classificazione aggiuntiva (cpv): 32322000 Attrezzature multimediali, 33735000 Occhiali a maschera, 48900000 Pacchetti software e sistemi informatici vari
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
477880-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusCI.250.6.2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30236000 Įvairi kompiuterių įranga
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 32322000 Daugialypės terpės įranga, 33735000 Akiniai su optiškai neapdirbtais lęšiais, 48900000 Įvairūs programinės įrangos paketai ir kompiuterių sistemos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: CI.250.6.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30236000 Apparat varju tal-kompjuter
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 32322000 Apparat tal-multi-medja, 33735000 Goggles, 48900000 Pakketti tas-softwer varji u sistemi tal-kompjuter
5. Lott
Lott: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: CI.250.6.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30236000 Różny sprzęt komputerowy
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 32322000 Urządzenia multimedialne, 33735000 Gogle, 48900000 Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: CI.250.6.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 30236000 Diverse tipuri de echipamente computerizate
Clasificare suplimentară (cpv): 32322000 Echipament multimedia, 33735000 Ochelari-mască, 48900000 Diverse pachete software şi sisteme informatice
477880-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorCI.250.6.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30236000 Razna računalniška oprema
Dodatna klasifikacija (cpv): 32322000 Multimedijska oprema, 33735000 Naočniki, 48900000 Razni programski paketi in računalniški sistemi
5. Sklop
SklopLOT-0001
477880-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareCI.250.6.2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30236000 Diverse datautrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 32322000 Multimedieutrustning, 33735000 Korgglasögon, 48900000 Diverse programvara och datorsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001