2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vakbekwaamheidsmanagementsysteem
Beschreibung: De opdracht betreft een geïntegreerd vakbekwaamheidsmanagementsysteem (VMS) en Incidentmanagementsysteem (IMS) dat onder meer voorziet in: • Registratie en monitoring van vakbekwaamheid; • Planning van activiteiten en aanwezigheidsregistratie; • Beheer van profielen en portofolio’s; • Registratie van inzetten (Incidentenmanagement); • Een directe koppeling tussen inzetgegevens en vakbekwaamheidsgegevens; • Verwerking van vergoedingen op basis van activiteiten en inzetten, gekoppeld aan het HRM-systeem. De overeenkomst wordt aangegaan voor een initiële duur van vier (4) jaar, met de mogelijkheid tot verlenging van maximaal 6 keer één jaar. 1.200.000 (10 jaar)
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
477889-2026 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Software en informatiesystemen – Vakbekwaamheidsmanagementsysteem
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Vakbekwaamheidsmanagementsysteem
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1