See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sorbentów wapiennych do jednostek wytwórczych PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. w latach 2026-2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest dostawa sorbentów wapiennych do jednostek wytwórczych PGE GiEK S.A. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 28 części. Części o tożsamym przedmiocie i wolumenie dostaw zostały pogrupowane, w sposób opisany poniżej w pkt 1) – 9): 1) [Części I-IV] Dostawa mączki kamienia wapiennego (kolej) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów 2) [Części V-X] Dostawa mączki kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów 3) [Części XI-XX] Dostawa kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów 4) [Część XXI] Dostawa mączki kamienia wapiennego (kolej – w formule FCA) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Opole 5) [Części XXII-XXIV] Dostawa kamienia wapiennego (kolej – w formule FCA) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów 6) [Część XXV] Dostawa kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów 7) [Część XXVI] Dostawa wapna hydratyzowanego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Rybnik 8) [Część XXVII] Dostawa mączki kamienia wapiennego (kolej) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Rybnik 9) [Część XXVIII] Dostawa wapna hydratyzowanego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów Szczegóły zawiera SWZ.
Interne Kennung: POST/PGE/W/DZ/00150/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest na podstawie Ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) w trybie przetargu nieograniczonego – art. 132 w zw. z art. 378 Ustawy PZP. 2. Przetarg nieograniczony jest trybem udzielania Zamówienia, w którym w odpowiedzi na publiczne Ogłoszenie o Zamówieniu Oferty mogą składać wszyscy zainteresowani Wykonawcy. 3. Zainteresowani Wykonawcy składają Oferty zgodnie z wymaganiami Specyfikacji Warunków Zamówienia. (SWZ). 4. Adres strony internetowej prowadzonego Postępowania: https://swpp2.gkpge.pl (pod tym adresem będą udostępniane SWZ, zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne Dokumenty Zamówienia bezpośrednio związane z Postępowaniem).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44921300 Kalkstein
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr I - Dostawa mączki kamienia wapiennego (kolej) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów - [w ramach grupy 1) - Części I-IV]
Beschreibung: Część I w ramach grupy części I-IV o tożsamym przedmiocie i wolumenie dostaw. Wolumen dla jednej Części Zamówienia: Dostawa mączki kamienia wapiennego (kolej) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów w ilości 22 800 Mg, w tym w Zakresie podstawowym 19 000 Mg i w Opcji 3 800 Mg, w ilości minimalnej dla Zakresu podstawowego 13 300 Mg; Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.1 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część nr I POST/PGE/W/DZ/00150/2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 Ustawy PZP, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji w celu i zakresie opisanym poniżej: Zamawiający może zwiększyć dostawy mączki kamienia wapiennego (kolej) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów o nie więcej niż 20% Zakresu podstawowego (tj. nie więcej niż dodatkowe 3 800 Mg, przy czym łączna ilość dostarczonej mączki kamienia wapiennego nie przekroczy 22 800 Mg) o parametrach jakościowych i wg specyfikacji określonej w OPZ. Szczegóły dotyczące opcji zostały opisane § 1 ust. 3 Projektowanych postanowień Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr II - Dostawa mączki kamienia wapiennego (kolej) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów - [w ramach grupy 1) - Części I-IV]
Beschreibung: Część II w ramach grupy części I-IV o tożsamym przedmiocie i wolumenie dostaw. Wolumen dla jednej Części Zamówienia: Dostawa mączki kamienia wapiennego (kolej) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów w ilości 22 800 Mg, w tym w Zakresie podstawowym 19 000 Mg i w Opcji 3 800 Mg, w ilości minimalnej dla Zakresu podstawowego 13 300 Mg; Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.1 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część nr II POST/PGE/W/DZ/00150/2025
Los: LOT-0003
Titel: Część nr III - Dostawa mączki kamienia wapiennego (kolej) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów - [w ramach grupy 1) - Części I-IV]
Beschreibung: Część III w ramach grupy części I-IV o tożsamym przedmiocie i wolumenie dostaw. Wolumen dla jednej Części Zamówienia: Dostawa mączki kamienia wapiennego (kolej) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów w ilości 22 800 Mg, w tym w Zakresie podstawowym 19 000 Mg i w Opcji 3 800 Mg, w ilości minimalnej dla Zakresu podstawowego 13 300 Mg; Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.1 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część nr III POST/PGE/W/DZ/00150/2025
Los: LOT-0004
Titel: Część nr IV - Dostawa mączki kamienia wapiennego (kolej) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów - [w ramach grupy 1) - Części I-IV]
Beschreibung: Część IV w ramach grupy części I-IV o tożsamym przedmiocie i wolumenie dostaw. Wolumen dla jednej Części Zamówienia: Dostawa mączki kamienia wapiennego (kolej) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów w ilości 22 800 Mg, w tym w Zakresie podstawowym 19 000 Mg i w Opcji 3 800 Mg, w ilości minimalnej dla Zakresu podstawowego 13 300 Mg; Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.1 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część nr IV POST/PGE/W/DZ/00150/2025
Los: LOT-0005
Titel: Część nr V - Dostawa mączki kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów - [w ramach grupy 2) [Części V-X]]
Beschreibung: Część V w ramach grupy części V-X o tożsamym przedmiocie i wolumenie dostaw. Wolumen dla jednej Części Zamówienia: Dostawa mączki kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów w ilości 61 200 Mg, w tym w Zakresie podstawowym 51 000 Mg i w Opcji 10 200 Mg, w ilości minimalnej dla Zakresu podstawowego 35 700 Mg; Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.2 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część nr V POST/PGE/W/DZ/00150/2025
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 Ustawy PZP, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji w celu i zakresie opisanym poniżej: Zamawiający może zwiększyć dostawy mączki kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów o nie więcej niż 20% Zakresu podstawowego (tj. nie więcej niż dodatkowe 10 200 Mg, przy czym łączna ilość dostarczonej mączki kamienia wapiennego w każdej z Części Zamówienia nie przekroczy 61 200 Mg) o parametrach jakościowych i wg specyfikacji określonej w OPZ. Szczegóły dotyczące opcji zostały opisane § 1 ust. 3 Projektowanych postanowień Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Część nr VI - Dostawa mączki kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów - [w ramach grupy 2) [Części V-X]]
Beschreibung: Część VI w ramach grupy części V-X o tożsamym przedmiocie i wolumenie dostaw. Wolumen dla jednej Części Zamówienia: Dostawa mączki kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów w ilości 61 200 Mg, w tym w Zakresie podstawowym 51 000 Mg i w Opcji 10 200 Mg, w ilości minimalnej dla Zakresu podstawowego 35 700 Mg; Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.2 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część nr VI POST/PGE/W/DZ/00150/2025
Los: LOT-0007
Titel: Część nr VII - Dostawa mączki kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów - [w ramach grupy 2) [Części V-X]]
Beschreibung: Część VII w ramach grupy części V-X o tożsamym przedmiocie i wolumenie dostaw. Wolumen dla jednej Części Zamówienia: Dostawa mączki kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów w ilości 61 200 Mg, w tym w Zakresie podstawowym 51 000 Mg i w Opcji 10 200 Mg, w ilości minimalnej dla Zakresu podstawowego 35 700 Mg; Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.2 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część nr VII POST/PGE/W/DZ/00150/2025
Los: LOT-0008
Titel: Część nr VIII - Dostawa mączki kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów - [w ramach grupy 2) [Części V-X]]
Beschreibung: Część VIII w ramach grupy części V-X o tożsamym przedmiocie i wolumenie dostaw. Wolumen dla jednej Części Zamówienia: Dostawa mączki kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów w ilości 61 200 Mg, w tym w Zakresie podstawowym 51 000 Mg i w Opcji 10 200 Mg, w ilości minimalnej dla Zakresu podstawowego 35 700 Mg; Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.2 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część nr VIII POST/PGE/W/DZ/00150/2025
Los: LOT-0009
Titel: Część IX - Dostawa mączki kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów - [w ramach grupy 2) [Części V-X]]
Beschreibung: Część IX w ramach grupy części V-X o tożsamym przedmiocie i wolumenie dostaw. Wolumen dla jednej Części Zamówienia: Dostawa mączki kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów w ilości 61 200 Mg, w tym w Zakresie podstawowym 51 000 Mg i w Opcji 10 200 Mg, w ilości minimalnej dla Zakresu podstawowego 35 700 Mg; Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.2 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część IX POST/PGE/W/DZ/00150/2025
Los: LOT-0010
Titel: Część nr X - Dostawa mączki kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów - [w ramach grupy 2) [Części Części V-X]
Beschreibung: Część X w ramach grupy części Części V-X o tożsamym przedmiocie i wolumenie dostaw. Wolumen dla jednej Części Zamówienia: Dostawa mączki kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów w ilości 61 200 Mg, w tym w Zakresie podstawowym 51 000 Mg i w Opcji 10 200 Mg, w ilości minimalnej dla Zakresu podstawowego 35 700 Mg; Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.2 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część nr X POST/PGE/W/DZ/00150/2025
Los: LOT-0011
Titel: Część nr XI - Dostawa kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów - [w ramach grupy 3) [Części XI-XX]
Beschreibung: Część XI w ramach grupy części XI-XX o tożsamym przedmiocie i wolumenie dostaw. Wolumen dla jednej Części Zamówienia: Dostawa kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów w ilości 121 800 Mg, w tym w Zakresie podstawowym 101 500 Mg i w Opcji 20 300 Mg, w ilości minimalnej dla Zakresu podstawowego 71 050 Mg; Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.3 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część XI POST/PGE/W/DZ/00150/2025
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 Ustawy PZP, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji w celu i zakresie opisanym poniżej: Zamawiający może zwiększyć dostawy kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów o nie więcej niż 20% Zakresu podstawowego (tj. nie więcej niż dodatkowe 20 300 Mg, przy czym łączna ilość dostarczonej mączki kamienia wapiennego w każdej z Części Zamówienia nie przekroczy 121 800 Mg) o parametrach jakościowych i wg specyfikacji określonej w OPZ. Szczegóły dotyczące opcji zostały opisane § 1 ust. 3 Projektowanych postanowień Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Los: LOT-0012
Titel: Część nr XII - Dostawa kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów - [w ramach grupy 3) [Części XI-XX]
Beschreibung: Część XII w ramach grupy części XI-XX o tożsamym przedmiocie i wolumenie dostaw. Wolumen dla jednej Części Zamówienia: Dostawa kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów w ilości 121 800 Mg, w tym w Zakresie podstawowym 101 500 Mg i w Opcji 20 300 Mg, w ilości minimalnej dla Zakresu podstawowego 71 050 Mg; Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.3 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część XII POST/PGE/W/DZ/00150/2025
Los: LOT-0013
Titel: Część nr XIII - Dostawa kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów - [w ramach grupy 3) [Części XI-XX]
Beschreibung: Część XIII w ramach grupy części XI-XX o tożsamym przedmiocie i wolumenie dostaw. Wolumen dla jednej Części Zamówienia: Dostawa kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów w ilości 121 800 Mg, w tym w Zakresie podstawowym 101 500 Mg i w Opcji 20 300 Mg, w ilości minimalnej dla Zakresu podstawowego 71 050 Mg; Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.3 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część XIII POST/PGE/W/DZ/00150/2025
Los: LOT-0014
Titel: Część nr XIV - Dostawa kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów - [w ramach grupy 3) [Części XI-XX]
Beschreibung: Część XIV w ramach grupy części XI-XX o tożsamym przedmiocie i wolumenie dostaw. Wolumen dla jednej Części Zamówienia: Dostawa kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów w ilości 121 800 Mg, w tym w Zakresie podstawowym 101 500 Mg i w Opcji 20 300 Mg, w ilości minimalnej dla Zakresu podstawowego 71 050 Mg; Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.3 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część XIV POST/PGE/W/DZ/00150/2025
Los: LOT-0015
Titel: Część nr XV - Dostawa kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów - [w ramach grupy 3) [Części XI-XX]
Beschreibung: Część XV w ramach grupy części XI-XX o tożsamym przedmiocie i wolumenie dostaw. Wolumen dla jednej Części Zamówienia: Dostawa kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów w ilości 121 800 Mg, w tym w Zakresie podstawowym 101 500 Mg i w Opcji 20 300 Mg, w ilości minimalnej dla Zakresu podstawowego 71 050 Mg; Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.3 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część XV POST/PGE/W/DZ/00150/2025
Los: LOT-0016
Titel: Część nr XVI - Dostawa kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów - [w ramach grupy 3) [Części XI-XX]
Beschreibung: Część XVI w ramach grupy części XI-XX o tożsamym przedmiocie i wolumenie dostaw. Wolumen dla jednej Części Zamówienia: Dostawa kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów w ilości 121 800 Mg, w tym w Zakresie podstawowym 101 500 Mg i w Opcji 20 300 Mg, w ilości minimalnej dla Zakresu podstawowego 71 050 Mg; Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.3 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część XVI POST/PGE/W/DZ/00150/2025
Los: LOT-0017
Titel: Część nr XVII - Dostawa kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów - [w ramach grupy 3) [Części XI-XX]
Beschreibung: Część XVII w ramach grupy części XI-XX o tożsamym przedmiocie i wolumenie dostaw. Wolumen dla jednej Części Zamówienia: Dostawa kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów w ilości 121 800 Mg, w tym w Zakresie podstawowym 101 500 Mg i w Opcji 20 300 Mg, w ilości minimalnej dla Zakresu podstawowego 71 050 Mg; Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.3 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część XVII POST/PGE/W/DZ/00150/2025
Los: LOT-0018
Titel: Część nr XVIII - Dostawa kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów - [w ramach grupy 3) [Części XI-XX]
Beschreibung: Część XVIII w ramach grupy części XI-XX o tożsamym przedmiocie i wolumenie dostaw. Wolumen dla jednej Części Zamówienia: Dostawa kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów w ilości 121 800 Mg, w tym w Zakresie podstawowym 101 500 Mg i w Opcji 20 300 Mg, w ilości minimalnej dla Zakresu podstawowego 71 050 Mg; Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.3 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część XVIII POST/PGE/W/DZ/00150/2025
Los: LOT-0019
Titel: Część nr XIX - Dostawa kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów - [w ramach grupy 3) [Części XI-XX]
Beschreibung: Część XIX w ramach grupy części XI-XX o tożsamym przedmiocie i wolumenie dostaw. Wolumen dla jednej Części Zamówienia: Dostawa kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów w ilości 121 800 Mg, w tym w Zakresie podstawowym 101 500 Mg i w Opcji 20 300 Mg, w ilości minimalnej dla Zakresu podstawowego 71 050 Mg; Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.3 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część XIX POST/PGE/W/DZ/00150/2025
Los: LOT-0020
Titel: Część nr XX - Dostawa kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów - [w ramach grupy 3) [Części XI-XX]
Beschreibung: Część XX w ramach grupy części XI-XX o tożsamym przedmiocie i wolumenie dostaw. Wolumen dla jednej Części Zamówienia: Dostawa kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów w ilości 121 800 Mg, w tym w Zakresie podstawowym 101 500 Mg i w Opcji 20 300 Mg, w ilości minimalnej dla Zakresu podstawowego 71 050 Mg; Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.3 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część XX POST/PGE/W/DZ/00150/2025
Los: LOT-0021
Titel: Część nr XXI - Dostawa mączki kamienia wapiennego (kolej – w formule FCA) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Opole
Beschreibung: Część XXI Dostawa mączki kamienia wapiennego (kolej – w formule FCA) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Opole w ilości 84 000 Mg, w tym w Zakresie podstawowym 70 000 Mg i w Opcji 14 000 Mg, w ilości minimalnej dla Zakresu podstawowego 49 000 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.4 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część XXI POST/PGE/W/DZ/00150/2025
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 Ustawy PZP, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji w celu i zakresie opisanym poniżej: Zamawiający może zwiększyć dostawy mączki kamienia wapiennego (kolej – w formule FCA) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Opole o nie więcej niż 20% Zakresu podstawowego (tj. nie więcej niż dodatkowe 14 000 Mg, przy czym łączna ilość dostarczonej mączki kamienia wapiennego w każdej z Części Zamówienia nie przekroczy 84 000 Mg) o parametrach jakościowych i wg specyfikacji określonej w OPZ. Szczegóły dotyczące opcji zostały opisane § 1 ust. 3 Projektowanych postanowień Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Los: LOT-0022
Titel: Część nr XXII - Dostawa kamienia wapiennego (kolej – w formule FCA) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów - w ramach grupy 5 [Części XXII-XXIV]
Beschreibung: Część XXII Wolumen dla jednej Części Zamówienia: Dostawa kamienia wapiennego (kolej – w formule FCA) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów w ilości 244 800 Mg, w tym w Zakresie podstawowym 204 000 Mg i w Opcji 40 800 Mg, w ilości minimalnej dla Zakresu podstawowego 142 800 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.5 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część XXII POST/PGE/W/DZ/00150/2025
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 Ustawy PZP, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji w celu i zakresie opisanym poniżej: Zamawiający może zwiększyć dostawy kamienia wapiennego (kolej – w formule FCA) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów o nie więcej niż 20% Zakresu podstawowego (tj. nie więcej niż dodatkowe 40 800 Mg, przy czym łączna ilość dostarczonej mączki kamienia wapiennego w każdej z Części Zamówienia nie przekroczy 244 800 Mg) o parametrach jakościowych i wg specyfikacji określonej w OPZ. Szczegóły dotyczące opcji zostały opisane § 1 ust. 3 Projektowanych postanowień Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Los: LOT-0023
Titel: Część nr XXIII - Dostawa kamienia wapiennego (kolej – w formule FCA) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów - w ramach grupy 5 [Części XXII-XXIV]
Beschreibung: Część XXIII Wolumen dla jednej Części Zamówienia: Dostawa kamienia wapiennego (kolej – w formule FCA) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów w ilości 244 800 Mg, w tym w Zakresie podstawowym 204 000 Mg i w Opcji 40 800 Mg, w ilości minimalnej dla Zakresu podstawowego 142 800 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.5 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część XXIII POST/PGE/W/DZ/00150/2025
Los: LOT-0024
Titel: Część nr XXIV - Dostawa kamienia wapiennego (kolej – w formule FCA) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów - w ramach grupy 5 [Części XXII-XXIV]
Beschreibung: Część XXIV Wolumen dla jednej Części Zamówienia: Dostawa kamienia wapiennego (kolej – w formule FCA) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów w ilości 244 800 Mg, w tym w Zakresie podstawowym 204 000 Mg i w Opcji 40 800 Mg, w ilości minimalnej dla Zakresu podstawowego 142 800 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.5 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część XXIV POST/PGE/W/DZ/00150/2025
Los: LOT-0025
Titel: Część XXV - Dostawa kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów
Beschreibung: Część XXV Dostawa kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów w ilości 120 000 Mg, w tym w Zakresie podstawowym 100 000 Mg i w Opcji 20 000 Mg, w ilości minimalnej dla Zakresu podstawowego 70 000 Mg Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.6 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część XXV POST/PGE/W/DZ/00150/2025
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 Ustawy PZP, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji w celu i zakresie opisanym poniżej: Zamawiający może zwiększyć dostawy kamienia wapiennego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów o nie więcej niż 20% Zakresu podstawowego (tj. nie więcej niż dodatkowe 20 000 Mg, przy czym łączna ilość dostarczonej mączki kamienia wapiennego w każdej z Części Zamówienia nie przekroczy 120 000 Mg) o parametrach jakościowych i wg specyfikacji określonej w OPZ. Szczegóły dotyczące opcji zostały opisane § 1 ust. 3 Projektowanych postanowień Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Los: LOT-0026
Titel: Część XXVI - Dostawa wapna hydratyzowanego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Rybnik
Beschreibung: Część XXVI Dostawa wapna hydratyzowanego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Rybnik w ilości 270 Mg, w tym w Zakresie podstawowym 225 Mg i w Opcji 45 Mg, w ilości minimalnej dla Zakresu podstawowego 158 Mg Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.7 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część XXVI POST/PGE/W/DZ/00150/2025
Haupteinstufung (cpv): 44921200 Kalk
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 Ustawy PZP, Zamawiający może zwiększyć dostawy wapna hydratyzowanego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Rybnik o nie więcej niż 20% Zakresu podstawowego (tj. nie więcej niż dodatkowe 45 Mg, przy czym łączna ilość dostarczonej mączki kamienia wapiennego nie przekroczy 270 Mg) o parametrach jakościowych i wg specyfikacji określonej w OPZ. Szczegóły dotyczące opcji zostały opisane § 1 ust. 3 Projektowanych postanowień Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Los: LOT-0027
Titel: Część XXVII - Dostawa mączki kamienia wapiennego (kolej) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Rybnik
Beschreibung: Część XXVII Dostawa mączki kamienia wapiennego (kolej) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Rybnik w ilości 25 200 Mg, w tym w Zakresie podstawowym 21 000 Mg i w Opcji 4 200 Mg, w ilości minimalnej dla Zakresu podstawowego 14 700 Mg Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.8 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część XXVII POST/PGE/W/DZ/00150/2025
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 Ustawy PZP, Zamawiający może zwiększyć dostawy mączki kamienia wapiennego (kolej) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Rybnik o nie więcej niż 20% Zakresu podstawowego (tj. nie więcej niż dodatkowe 4 200 Mg, przy czym łączna ilość dostarczonej mączki kamienia wapiennego nie przekroczy 25 200 Mg) o parametrach jakościowych i wg specyfikacji określonej w OPZ. Szczegóły dotyczące opcji zostały opisane § 1 ust. 3 Projektowanych postanowień Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Los: LOT-0028
Titel: Część XXVIII - Dostawa wapna hydratyzowanego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów
Beschreibung: Część XXVIII Dostawa wapna hydratyzowanego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów w ilości 840 Mg, w tym w Zakresie podstawowym 700 Mg i w Opcji 140 Mg, w ilości minimalnej dla Zakresu podstawowego 490 Mg Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1.9 do SWZ. Dostawy będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: Część XXVIII POST/PGE/W/DZ/00150/2025
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 Ustawy PZP, Zamawiający może zwiększyć dostawy wapna hydratyzowanego (auta) do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów o nie więcej niż 20% Zakresu podstawowego (tj. nie więcej niż dodatkowe 140 Mg, przy czym łączna ilość dostarczonej mączki kamienia wapiennego nie przekroczy 840 Mg) o parametrach jakościowych i wg specyfikacji określonej w OPZ. Szczegóły dotyczące opcji zostały opisane § 1 ust. 3 Projektowanych postanowień Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.