2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odstraňování odpadů pro Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciovou společnost“ ostatní a nebezpečné odpady
Beschreibung: Odstraňování odpadů pro Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciovou společnost“ ostatní a nebezpečné odpady
Vorherige Bekanntmachung: 8639-2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90523000 Entsorgung von Giftmüll, außer Atommüll und verseuchten Böden
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: část 1 „Ostatní a nebezpečné odpady“
Beschreibung: Služby spočívající ve svozu a odstraňování nebezpečných odpadů a ostatních odpadů z objektů Objednatele na území hl. m. Prahy a Středočeského kraje
Interne Kennung: část 1 „Ostatní a nebezpečné odpady“
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si dále v souladu s § 100 odst. 1 a § 222 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje vyhrazenou změnu závazku, a to cenovou doložku (indexace jednotkových cen)
Los: LOT-0004
Titel: část 2 – Stavební a demoliční odpady
Interne Kennung: Odstraňování odpadů pro Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciovou společnost“ stavební a demoliční odpady