See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OBSŁUGA EKSPLOATACYJNA I BIEŻĄCA KONSERWACJA MIEJSKIEGO SYSTEMU GOSPODAROWANIA WODAMI W SOPOCIE - unijne
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie usługi w zakresie utrzymania i prawidłowej eksploatacji miejskiego systemu gospodarowania wodami opadowymi, którego elementami są koryta potoków i innych naturalnych cieków płynących, ich skanalizowane i otwarte odcinki, układy wylotowe A, B i C (elementy części lądowej) stanowiące wyprowadzenie wód potoków sopockich w głąb Zatoki Gdańskiej, stawy krajobrazowe, zbiorniki retencyjne otwarte i podziemne, miejska sieć kanalizacji deszczowej i systemy odwodnień powierzchniowych na terenie Gminy Miasta Sopotu.
Vorherige Bekanntmachung: 193631-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
5. Los
Los: LOT-0001