2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wideodermatoskopów z wyposażeniem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wideodermatoskopów z wyposażeniem (zwana dalej: „przedmiotem zamówienia”). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Zestawienie wymaganych parametrów technicznych 3. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33100000-1 – Urządzenia medyczne 33124110-9 – Systemy diagnostyczne 4. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu unijnego. Zakup finansowany jest z projektu pt.: „MOSTY ZDROWIA: Tworzenie transgranicznej telemedycznej platformy diagnostyczno - terapeutycznej dla lekarzy i pacjentów”/ HEALTH BRIDGES: Establishment of a cross-border telemedicine diagnostics and therapeutic platform for doctors and patients (akronim Health Bridges), nr Projektu: PLUA.02.01-IP.01-0119/23, nr umowy o dofinansowanie: PLUA.02.01-IP.01-0119/23-00. Projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Program Interreg NEXT Polska – Ukraina 2021-2027, Priorytet 2 Zdrowie. 5. Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ) wg załącznika nr 3 do SWZ. 6. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ. 7. RODO (obowiązek informacyjny i obowiązek stosowania): Informacje dotyczące ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych określa rozdział XXIII SWZ. 8. Zamawiający żąda od Wykonawców wniesienia wadium w wysokości 10 000,00 PLN (słownie: dziesięć tysięcy i 00/100 PLN). 9. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
Interne Kennung: DZP.25.52.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp wstępne ogłoszenie informacyjne opublikowane w Dz.U. S: nr 16/2026 51621-2026 z dnia 23/01/2026, oraz umieszczone na stronie internetowej UM w Lublinie w dniu 23/01/2026
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124110 Diagnostiksysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wideodermatoskopów z wyposażeniem (zwana dalej: „przedmiotem zamówienia”). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Zestawienie wymaganych parametrów technicznych 3. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33100000-1 – Urządzenia medyczne 33124110-9 – Systemy diagnostyczne 4. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu unijnego. Zakup finansowany jest z projektu pt.: „MOSTY ZDROWIA: Tworzenie transgranicznej telemedycznej platformy diagnostyczno - terapeutycznej dla lekarzy i pacjentów”/ HEALTH BRIDGES: Establishment of a cross-border telemedicine diagnostics and therapeutic platform for doctors and patients (akronim Health Bridges), nr Projektu: PLUA.02.01-IP.01-0119/23, nr umowy o dofinansowanie: PLUA.02.01-IP.01-0119/23-00. Projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Program Interreg NEXT Polska – Ukraina 2021-2027, Priorytet 2 Zdrowie.