477996-2026 - Ergebnis
Polen – Tragbare Computer – Dostawa 4 zestawów składających się z laptopa i stacji dokującej na potrzeby WIEiT - KC-DE-zp.25.110.2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 4 zestawów składających się z laptopa i stacji dokującej na potrzeby WIEiT - KC-DE-zp.25.110.2026
BeschreibungDostawa 4 zestawów składających się z laptopa i stacji dokującej – zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt 4.1 SWZ
Vorherige Bekanntmachung220016-2026
Interne KennungKC-DE-zp.25.110.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensstrona prowadzonego postępowania: https://www.dzp.agh.edu.pl platforma do komunikacji: https://e-propublico.pl lub poczty elektronicznej
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDostawa 4 zestawów składających się z laptopa i stacji dokującej – zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt 4.1 SWZ, termin realizacji: do 14 dni od daty podpisania umowy
Menge4 Stück