477998-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Wartung von Aufzugsanlagen – Storitve vzdrževanja in servisiranja dvigal
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Storitve vzdrževanja in servisiranja dvigal
Beschreibung: Predmet naročila so storitve vzdrževanja in servisiranja dvigal za potrebe organizacijskih enot Zavoda za zdravstveno zavarovanje Slovenije v nepremičninah OE Maribor in OE Murska Sobota za obdobje od 1. 10. 2026 (oziroma od datuma sklenitve pogodbe, če sklenitev pogodbe nastopi po 1. 10. 2026) do 31. 12. 2029.
Interne Kennung: SKU-VZ-43-030/26-S; 430-49/2026-DI/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Storitve vzdrževanja in servisiranja dvigal ZZZS OE Maribor
Beschreibung: Storitve vzdrževanja in servisiranja dvigal ZZZS OE Maribor
Interne Kennung: 507808
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
Los: LOT-0002
Titel: Storitve vzdrževanja in servisiranja dvigal ZZZS OE Murska Sobota
Beschreibung: Storitve vzdrževanja in servisiranja dvigal ZZZS OE Murska Sobota
Interne Kennung: 507809