2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sekání trávy na pozemcích ve vlastnictví města Čelákovice 2025-2029
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění služeb – sekání zelených ploch (včetně úklidu trávy a odvoz a odstranění vzniklé biologické hmoty) ve vlastnictví města Čelákovic.
Interne Kennung: Sekání trávy na pozemcích ve vlastnictví města Čelákovice 2025-2029
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku a dále uvádí podmínky pro tuto změnu a její obsah. Změna nemění celkovou povahu veřejné zakázky. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je, mimo jiného, je provedení sečí, přičemž počet sečí bude odpovídat aktuálním potřebám zadavatele. Předmětem vyhrazeného závazku ze smlouvy je právo zadavatele rozsah požadovaných služeb (počet sečí) upravovat dle svých potřeb. Dále je předmětem vyhrazeného závazku možnost upravovat jednotkové ceny v důsledku změn nákladů na realizaci díla vyvolanou jinou změnou zákonů a nařízení, o inflaci vyhlášenou ČSU nad 1 % vyhlášenou ČSU (pro upřesnění například v případě inflace 10 %, bude možno jednotkové ceny navýšit o 9 %). Úprava jednotkových cen o inflaci bude určena dle míry inflace vyjádřená přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen, která vyjadřuje procentní změnu průměrné cenové hladiny za 12 posledních měsíců proti průměru 12 předchozích měsíců. Úprava jednotkových cen o inflaci bude možná vždy k 1.1. příslušného kalendářního roku. V souladu s výše uvedeným zadavatel stanovuje možný rozsah služeb nad předpokládané množství (více sečí, každoroční inflace) jako vyhrazenou změnu závazku dle § 100 odst. 1 ZZVZ. Tato vyhrazená změna je stanovena na 30 % předpokládaného rozsahu služeb (počet sečí, inflace), (finanční rozsah 3,75 mil. Kč) a bude automaticky aktivována při prvním překročení rozsahu uvedených služeb, nebo na základě žádosti dodavatele v případě inflace. Dodavatel v nabídce podávané na plnění specifikované v této Zadávací dokumentaci uvádí výši nabídkové ceny pouze ve vztahu k těm částem plnění veřejné zakázky, které se netýkají vyhrazené změny závazku.