2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe utrzymanie czystości w pomieszczeniach Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu oraz sprzątanie posesji wokół budynków
Beschreibung: 1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe utrzymanie czystości w pomieszczeniach Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu przy ul. Piłsudskiego 67, w mieszkaniu hotelowym położonym we Wrocławiu przy ul. Rejtana 1/6, a także sprzątanie posesji wokół budynków Teatru. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwa Zadania, tj.: Zadanie nr 1 - Usługa kompleksowego sprzątania pomieszczeń w budynkach oraz sprzątanie posesji wokół budynków - Łączna powierzchnia objęta utrzymaniem czystości wynosi 15 153,31 m2 w tym: a) Powierzchnia wewnętrzna objęta codziennym sprzątaniem: 8 290,46 m2 b) Powierzchnia wewnętrzna objęta sprzątaniem 3 razy w tygodniu: 2 257,18 m2 c) Powierzchnia wewnętrzna objęta sprzątaniem doraźnym: 2 896,47 m2 d) Powierzchnia terenów zewnętrznych i wewnętrznych: 1 709,20 m2. Zadanie nr 2 – Usługa kompleksowego sprzątania pomieszczeń w mieszkaniu hotelowym położonym we Wrocławiu przy ul. Rejtana 1/6 - Łączna powierzchnia objęta utrzymaniem czystości wynosi 164 m2. Wykonawca będzie realizował przedmiot zamówienia przy użyciu własnego sprzętu, materiałów i transportu. Szczegółowe warunki i zasady realizacji zamówienia zostały określone we Wzorach umów, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ (Zadanie nr 1) i Załącznik nr 10 do SWZ (Zadanie nr 2) oraz wskazanych poniżej załącznikach do nich. Szczegółowy zakres prac oraz częstotliwość ich wykonywania dla poszczególnych Zadań zawierają OPZ, będące załącznikami do ww. Wzorów umów. 2. ZAMÓWIENIA O KTÓRYCH MOWA W ART. 214 UST. 1 PKT 7 USTAWY PZP - dotyczy Zadania 1 - 2 1) Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust 1 pkt 7 ustawy Pzp dla każdego z Zadań 1 - 2 dotychczasowemu Wykonawcy, w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego, do wysokości 50% wartości zamówienia podstawowego na usługi – w zakresie każdego z Zadań 1 - 2. 2) Zakres zamówienia podobnego dla każdego z Zadań 1 - 2 został przewidziany w ogłoszeniu o zamówieniu, jest zgodny z przedmiotem zamówienia podstawowego oraz przesłankami art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, a jego całkowita wartość została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości. 3) Zgodnie z art. 214 ust. 2 ustawy Pzp w opisie zamówienia podstawowego, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7, należy wskazać ewentualny zakres tych usług oraz warunki, na jakich zostaną one udzielone. 4) W zakresie ewentualnych usług, Zamawiający wskazuje, iż powtórzenie podobnych usług dla każdego z Zadań 1 - 2 polegać będzie na wykonaniu usług, które są objęte zamówieniem podstawowym. 5) Zakres zamówienia określono w OPZ - Załączniku nr 1 do Wzoru umowy (dotyczy każdego z Zadań od 1 – 2). Wskazana ilość poszczególnych prac może ulec zmianie w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego, ale ich wartość nie może przekroczyć wartości określonej przy ustalaniu wartości szacunkowej zamówienia dla każdego z Zadań 1 – 2. 6)Zamówienia podobne na usługi - będą realizowane zgodnie z postanowieniami art. 217 ustawy Pzp. 7) Każde zamówienie podobne w ramach każdego z Zadań 1 - 2 na usługi będzie udzielone w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego i jego możliwości finansowych po przeprowadzeniu negocjacji z Wykonawcą. 3. TRYB 1) Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, w którym w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu oferty mogą składać wszyscy zainteresowani Wykonawcy, zgodnie z przepisem art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej „ustawą Pzp”. 2) Zamawiający informuje, iż przedmiotowe postępowanie przetargowe będzie prowadzone wg zasad określonych w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. w trybie tzw. „procedury odwróconej”, przez którą rozumie się możliwość dokonania w pierwszej kolejności badania i oceny ofert, a następnie dokonania kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu w przetargu nieograniczonym. 3)Jeżeli wobec Wykonawcy, o którym mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, zachodzą podstawy wykluczenia, Wykonawca ten nie spełnia warunków udziału w postępowaniu, nie składa podmiotowych środków dowodowych lub oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust.1, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu, Zamawiający dokonuje ponownego badania i oceny ofert pozostałych wykonawców, a następnie dokonuje kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu (art. 139 ust. 3 ustawy Pzp). 4) Zamawiający kontynuuje procedurę ponownego badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ust. 3 ustawy Pzp, w odniesieniu do ofert Wykonawców pozostałych w postępowaniu, a następnie dokonuje kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, do momentu wyboru najkorzystniejszej oferty albo unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia (art. 139 ust. 4 ustawy Pzp).
Vorherige Bekanntmachung: 658859-2024
Interne Kennung: ZP/11/24/TKA/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90911100 Reinigung von Unterkünften, 90911300 Fensterreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa kompleksowego sprzątania pomieszczeń w budynkach oraz sprzątanie posesji wokół budynków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe utrzymanie czystości w pomieszczeniach Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu przy ul. Piłsudskiego 67, a także sprzątanie posesji wokół budynków Teatru. - Łączna powierzchnia objęta utrzymaniem czystości wynosi 15 153,31 m2 w tym: a) Powierzchnia wewnętrzna objęta codziennym sprzątaniem: 8 290,46 m2 b) Powierzchnia wewnętrzna objęta sprzątaniem 3 razy w tygodniu: 2 257,18 m2 c) Powierzchnia wewnętrzna objęta sprzątaniem doraźnym: 2 896,47 m2 d) Powierzchnia terenów zewnętrznych i wewnętrznych: 1 709,20 m2. Szczegółowe warunki i zasady realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy, stanowiącej Załącznik nr 9 do SWZ. Szczegółowy zakres prac oraz częstotliwość ich wykonywania zawiera OPZ, będące załącznikami do ww. wzoru umowy.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung
Los: LOT-0002
Titel: Usługa kompleksowego sprzątania pomieszczeń w mieszkaniu hotelowym położonym we Wrocławiu przy ul. Rejtana 1/6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe utrzymanie czystości w mieszkaniu hotelowym położonym we Wrocławiu przy ul. Rejtana 1/6. - Łączna powierzchnia objęta utrzymaniem czystości wynosi 164 m2 Szczegółowe warunki i zasady realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy, stanowiącej Załącznik nr 10 do SWZ. Szczegółowy zakres prac oraz częstotliwość ich wykonywania zawiera OPZ, będące załącznikami do ww. wzoru umowy.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 90911100 Reinigung von Unterkünften
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung