478035-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen – Uložení směsného komunálního odpadu 2027-2030
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUložení směsného komunálního odpadu 2027-2030
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytování služby zajištění bezpečného uložení směsného komunálního odpadu (katalog.č.200301) ve smyslu ustanovení § 11 odst. 2 písm. a) zákona č. 541/2020 Sb., o odpadech, ve znění pozdějších předpisů, pocházejícího z území Města Kutná Hora, odkud bude na skládku svážen.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungVZ0253601
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90510000 Διάθεση και επεξεργασία απορριμμάτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: VZ0253601
478035-2026 - Competition
Czechia – Refuse disposal and treatment – Uložení směsného komunálního odpadu 2027-2030
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierVZ0253601
478035-2026 - Licitación
Chequia – Eliminación y tratamiento de desperdicios – Uložení směsného komunálního odpadu 2027-2030
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internoVZ0253601
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90510000 Jäätmekõrvaldus- ja käitlusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: VZ0253601
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90510000 Élimination et traitement des ordures
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: VZ0253601
478035-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánachVZ0253601
478035-2026 - Nadmetanje
Češka – Zbrinjavanje i obrada otpada – Uložení směsného komunálního odpadu 2027-2030
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90510000 Zbrinjavanje i obrada otpada
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznakaVZ0253601
478035-2026 - Verseny
Csehország – Hulladék ártalmatlanítása és kezelése – Uložení směsného komunálního odpadu 2027-2030
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90510000 Hulladék ártalmatlanítása és kezelése
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosítóVZ0253601
478035-2026 - Gara
Cechia – Trattamento e smaltimento dei rifiuti – Uložení směsného komunálního odpadu 2027-2030
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 90510000 Trattamento e smaltimento dei rifiuti
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo internoVZ0253601
478035-2026 - Konkursas
Čekija – Atliekų šalinimo ir apdorojimo paslaugos – Uložení směsného komunálního odpadu 2027-2030
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90510000 Atliekų šalinimo ir apdorojimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatoriusVZ0253601
478035-2026 - Konkurss
Čehija – Atkritumu apglabāšana un pārstrāde – Uložení směsného komunálního odpadu 2027-2030
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90510000 Atkritumu apglabāšana un pārstrāde
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikatorsVZ0253601
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: VZ0253601
478035-2026 - Procedura konkurencyjna
Czechy – Usuwanie i obróbka odpadów – Uložení směsného komunálního odpadu 2027-2030
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90510000 Usuwanie i obróbka odpadów
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikatorVZ0253601
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90510000 Tratamento e eliminação de resíduos
Lote: LOT-0001
Identificador interno: VZ0253601
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90510000 Eliminare şi tratare a deşeurilor menajere
Identificator intern: VZ0253601
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: VZ0253601