478041-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Lärmbelästigungen – Měření, posuzování a snižování hlukové zátěže
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMěření, posuzování a snižování hlukové zátěže
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS budou služby spočívající v realizaci měření hluku a zpracování hlukových posouzení, a to: a)Ověřovací měření hluku a hlukové posouzení vyhodnocující hlukovou zátěž požadované lokality s případným návrhem vhodných protihlukových opatření, b)Zpracování podkladů pro snižování hlukové zátěže zejména v okolí silnic I. tříd dle standardizované etapizace ŘSD.
Interne Kennung01CS-000391
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90742000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Lärmbelästigungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelI/34 Leština – Benátky (okres Havlíčkův Brod), II. etapa kompletního úseku, III. etapa Leština
BeschreibungII. etapa – detailnější prověření konkrétního území v rozsahu prostorově menší lokality (obec, několik obcí) buď na základě výstupů z I. etapy, nebo dle řízení s Krajskou hygienickou stanicí, evidovaných stížností atp. Výstupem této etapy je informace o konkrétních nadlimitně hlukem zasažených objektech. III. etapa – zabývá se konkrétním návrhem protihlukových opatření u nadlimitně hlukem zasažených objektů buď vzešlých z II. etapy, nebo u objektů specifikovaných jiným podkladem. Výstupem této etapy je návrh rozsahu protihlukových opatření pro snížení hlukové zátěže v chráněných venkovních prostorech staveb (protihlukové clony nebo povrchy se sníženou hlučností atp.) nebo v chráněných vnitřních prostorech staveb (individuální protihluková opatření ve formě výměny oken atp.).
Interne Kennung12PU-003215