2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa, instalacja i uruchomienie aparatury naukowo-badawczej w postaci fabrycznie nowego wysokoprzepustowego fluorescencyjnego mikroskopu konfokalnego wraz z wyposażeniem dodatkowym niezbędnym do jego prawidłowego funkcjonowania i szkoleniem, na potrzeby Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ, w ramach projektu „Specjalistyczne Laboratorium Oddziaływań Biologicznych”.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania i zamówienia jest zakup, dostawa, instalacja i uruchomienie aparatury naukowo-badawczej w postaci fabrycznie nowego wysokoprzepustowego fluorescencyjnego mikroskopu konfokalnego pozwalającego na rejestrację obrazów konfokalnych, szerokiego pola i superrozdzielczych oraz umożliwiającego śledzenie z wysoką rozdzielczością zmian strukturalnych w obrębie komórek i tkanek, z serwisem technicznym, oraz szkoleniem stanowiskowym pracowników zamawiającego. Zamówienie realizowane jest na potrzeby Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, mieszczącego się w Krakowie, kod: 30-387, przy ul. Gronostajowej 7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wskazaniem minimalnych parametrów i wymagań technicznych, funkcjonalnych i użytkowych zamawianej aparatury, a także zakres usług towarzyszących zawiera załącznik A do SWZ.
Interne Kennung: 80.272.142.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
5. Los
Los: LOT-0001