478051-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Diverse Reparatur- und Wartungsdienste – Storitve vzdrževanja avtomatskih in drugih vrat ter zapornic v nepremičninah ZZZS
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Storitve vzdrževanja avtomatskih in drugih vrat ter zapornic v nepremičninah ZZZS
Beschreibung: Predmet javnega naročila so storitve vzdrževanja (servisiranja) avtomatskih in drugih vrat ter zapornic v nepremičninah organizacijskih enot ZZZS za: - SKLOP 1-6 in 8-9: za obdobje predvidoma od 1. 12. 2026 (oz. z dnem sklenitve pogodbe, če le-ta nastopi po 1. 12. 2026), - SKLOP 7: za obdobje predvidoma od 13. 11. 2027 do 30. 11. 2030.
Interne Kennung: SKU-VZ-42-021/26-S; 430-34/2026-DI/19
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Storitve vzdrževanja avtomatskih vrat in zapornic ZZZS OE Celje
Beschreibung: Storitve vzdrževanja avtomatskih vrat in zapornic ZZZS OE Celje
Interne Kennung: 507797
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
Los: LOT-0002
Titel: Storitve vzdrževanja avtomatskih vrat ZZZS OE Koper
Beschreibung: Storitve vzdrževanja avtomatskih vrat ZZZS OE Koper
Interne Kennung: 507798
Los: LOT-0003
Titel: Storitve vzdrževanja avtomatskih in drugih vrat ter zapornic ZZZS OE Kranj
Beschreibung: Storitve vzdrževanja avtomatskih in drugih vrat ter zapornic ZZZS OE Kranj
Interne Kennung: 507799
Los: LOT-0004
Titel: Storitve vzdrževanja avtomatskih vrat ZZZS OE Krško
Beschreibung: Storitve vzdrževanja avtomatskih vrat ZZZS OE Krško
Interne Kennung: 507800
Los: LOT-0005
Titel: Storitve vzdrževanja avtomatskih vrat ZZZS OE Ljubljana
Beschreibung: Storitve vzdrževanja avtomatskih vrat ZZZS OE Ljubljana
Interne Kennung: 507801
Los: LOT-0006
Titel: Storitve vzdrževanja avtomatskih in drugih vrat ter zapornic ZZZS OE Maribor
Beschreibung: Storitve vzdrževanja avtomatskih in drugih vrat ter zapornic ZZZS OE Maribor
Interne Kennung: 507802
Los: LOT-0007
Titel: Storitve vzdrževanja avtomatskih in drugih vrat ter zapornic ZZZS OE Murska Sobota
Beschreibung: Storitve vzdrževanja avtomatskih in drugih vrat ter zapornic ZZZS OE Murska Sobota
Interne Kennung: 507803
Los: LOT-0008
Titel: Storitve vzdrževanja avtomatskih in drugih vrat ter zapornic ZZZS OE Nova Gorica
Beschreibung: Storitve vzdrževanja avtomatskih in drugih vrat ter zapornic ZZZS OE Nova Gorica
Interne Kennung: 507804
Los: LOT-0009
Titel: Storitve vzdrževanja požarnih vrat ZZZS OE Ljubljana
Beschreibung: Storitve vzdrževanja požarnih vrat ZZZS OE Ljubljana
Interne Kennung: 507805