See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa kopiowania, drukowania i skanowania świadczona na urządzeniach wielofunkcyjnych Wykonawcy
Beschreibung: Usługa kopiowania, drukowania i skanowania świadczona na urządzeniach wielofunkcyjnych Wykonawcy
Vorherige Bekanntmachung: 138361-2026
Interne Kennung: BIT-II.3012.11.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79811000 Digitaldruck
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79521000 Fotokopierdienste, 79999100 Scanning
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa kopiowania, drukowania i skanowania realizowana na urządzeniach wielofunkcyjnych wykonawcy.