478053-2026 - Ergebnis
Tschechien – Audiovisuelle Geräte – Audiovizuální technika 2024
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAudiovizuální technika 2024
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou komplexní dodávky AV techniky a jejího příslušenství, včetně instalace a kompletního uvedení do provozu, servisních požadavků, záruk a zpracování dokumentace skutečného stavu, zpracovanou autorizovanou osobou, tedy vedoucím projektantem.
Interne Kennung01IN-005741
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
5. Los
LosLOT-0001