2. Verfahren
Verfahren
Titel: Välikoristusteenuse ostmine (Enefit Power OÜ objektidel)
Beschreibung: Riigihanke eesmärgiks on Välikoristusteenuse ostmine (Enefit Power OÜ objektidel), Eesti Vabariigi õigusaktides ning hanke alusdokumentides toodud mahus ja tingimustel. Töömahuga tutvumise eesmärgil ja pakkumuse koostamise ja esitamisega seotud küsimuste lahendamiseks on Pakkujatel õigus osaleda korraldataval tutvumisvisiidil, mis toimub 21.07.2026. Osalejad kogunevad kell 13:00 Enefit Power OÜ Eesti Elektrijaamas (keskpääsla hoones) aadressil: Auvere küla, Narva-Jõesuu linn, 40107 Ida-Virumaa. Tutvumisvisiidist osavõtuks peavad pakkujad registreerima end kontaktisiku e-posti aadressil hiljemalt 20.07.2026 kl 16:00. Kontaktisik: Aleksei Krutov, Spetsialist, mobiil +372 5860 1491, e-mail: Aleksei.Krutov@enefit.com. Enne tutvumisvisiidi algust peab pakkuja vormistama külaliste läbipääsu loa Eesti elektrijaama peapääslas isikut tõendava dokumendi alusel. Rohkem infot hanke alusdokumentides. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312267-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000