2. Verfahren
Verfahren
Titel: Domeinnaamregistraties/Domain name system (DNR/DNS)
Beschreibung: Het beoogde resultaat van deze aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst met één aanbieder en omvat: 1. Eén beheerinterface (portaal) voor zowel domeinnaam- als DNS-beheer. Dit moet een eigen, aantoonbaar private omgeving zijn, niet gedeeld met andere klanten. 2. Minimaal vier nameservers voor haar domeinnamen, inclusief anycast voorzieningen. Ook deze nameservers (uitgezonderd anycastdiensten) moeten een eigen, private omgeving zijn, niet gedeeld met andere klanten. 3. Het verhuizen van de domeinnaamregistraties, behalve .nl. 4. De migratie van alle door DPC beheerde DNS-zones. Mede gebaseerd op ervaringscijfers van de afgelopen jaren en de verwachte toekomstige behoefte, is de omvang van de Opdracht geraamd. De geraamde waarde van de Opdracht bedraagt gemiddeld €180.000, -- exclusief btw per jaar, derhalve € 1.080.000,-- exclusief btw over een maximale looptijd van zes (6) jaar.
Interne Kennung: 201865001.001.015
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: geen opties