2. Verfahren
Verfahren
Titel: F&B 2025-2028 | Raamovereenkomst geschenken ten behoeve van het Rijksvastgoedbedrijf
Beschreibung: Het leveren van geschenken t.b.v. persoonlijke gebeurtenissen. Het Rijksvastgoedbedrijf (RVB) is de vastgoedorganisatie van en voor de Rijksoverheid en is onderdeel van het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties. Het RVB is verantwoordelijk voor het beheer en de instandhouding van de grootste en meest diverse vastgoedportefeuille van Nederland. Het RVB heeft 11,7 miljoen m2 bvo gebouwen Rijk en Defensie en 82.615 ha aan grond in haar portefeuille. Bij het RVB werken ruim 2.000 medewerkers. De portefeuille bestaat onder andere uit gevangenissen, rechtbanken, kazernes, vliegvelden, defensieterreinen, ministeries, havens, belastingkantoren, monumenten, musea en paleizen. Deze gebouwen en terreinen worden ter beschikking gesteld voor de realisatie van rijksoverheidsdoelen. De RVB medewerkers formuleren visie en beleid en zorgen voor beheer en onderhoud, aan- en verkoop, nieuwbouw, verbouw en renovatie, ontwikkeling en herontwikkeling. Geschatte omvang raamovereenkomst De geschatte omvang van de raamovereenkomst uitgedrukt in euro’s bedraagt € 200.000,00. Maximale omvang raamovereenkomst De maximale omvang van de raamovereenkomst uitgedrukt in euro’s is vastgesteld op € 240.000,00. Deze maximale omvang geldt voor de looptijd van de raamovereenkomst inclusief eventuele verlengingen.
Interne Kennung: F&B2025-2028
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03121200 Schnittblumen, 03222100 Tropenfrüchte und -nüsse, 03222200 Zitrusfrüchte, 03222300 Nichttropisches Obst, 15840000 Kakao; Schokolade und Süßwaren, 33700000 Körperpflegeprodukte, 37520000 Spielwaren
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het leveren van geschenken t.b.v. persoonlijke gebeurtenissen. Het Rijksvastgoedbedrijf (RVB) is de vastgoedorganisatie van en voor de Rijksoverheid en is onderdeel van het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties. Het RVB is verantwoordelijk voor het beheer en de instandhouding van de grootste en meest diverse vastgoedportefeuille van Nederland. Het RVB heeft 11,7 miljoen m2 bvo gebouwen Rijk en Defensie en 82.615 ha aan grond in haar portefeuille. Bij het RVB werken ruim 2.000 medewerkers. De portefeuille bestaat onder andere uit gevangenissen, rechtbanken, kazernes, vliegvelden, defensieterreinen, ministeries, havens, belastingkantoren, monumenten, musea en paleizen. Deze gebouwen en terreinen worden ter beschikking gesteld voor de realisatie van rijksoverheidsdoelen. De RVB medewerkers formuleren visie en beleid en zorgen voor beheer en onderhoud, aan- en verkoop, nieuwbouw, verbouw en renovatie, ontwikkeling en herontwikkeling.
Interne Kennung: 1