2. Verfahren
Verfahren
Titel: Monitoring SMP-vergunning
Beschreibung: De gemeente wil graag één opdrachtnemer voor langere tijd contracteren om invulling te geven aan de SMP-monitoringsopgave. monitoring van het gebied van de gemeente De Ronde Venen
Interne Kennung: DRV 2025 PRJ-2500163
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie ‘Potentie analyse’. Zie verder paragraaf 1.6.1 van het aanbestedingsdocument.