478153-2026 - Ergebnis
Polen – Programmierung von Anwendersoftware – Cyfryzacja Zarządu Dróg Powiatowych – Powiat Zawierciański
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCyfryzacja Zarządu Dróg Powiatowych – Powiat Zawierciański
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług i dostaw wchodzących w zakres zamówienia pn.: „Cyfryzacja Zarządu Dróg Powiatowych – Powiat Zawierciański”, w podziale na następujące etapy: 1) Wytworzenie e-usług publicznych; 2) Pozyskanie danych na potrzeby świadczenia e-usług; 3) Budowę platformy informatycznej; 4) Zakup infrastruktury IT e-usług oraz cyberbezpieczeństwa; 5) Wdrożenie, instalację oraz integrację systemów; 6) Szkolenie pracowników w zakresie wdrożonego systemu; 7) Promocję. Głównym celem realizacji przedmiotu zamówienia jest zwiększenie poziomu korzystania przez obywateli, biznes i administrację z usług publicznych świadczonych drogą elektroniczną, poprzez wytworzenie i udostępnienie e-usług publicznych, bazując na cyfryzacji procesów back-office oraz digitalizując i udostępniając dane w Zarządzie Dróg Powiatowych w Zawierciu. Przedmiot zamówienia obejmuje swoim zakresem dane przestrzenne w obszarze dróg publicznych. W ramach przedmiotu zamówienia rozwijane będą aplikacje (back-office) w oparciu o dostępne cyfrowo informacje sektora publicznego jak również wdrażane będą nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz nastąpi digitalizacja danych analogowych na potrzeby udostępniania ich w e-usługach publicznych. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ, w szczególności Opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik Nr 1 oraz Projektowane postanowienia umowy, stanowiące Załącznik Nr 15 do SWZ. Pełna dokumentacja przetargowa wraz z szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia znajduje się na Platformie przetargowej Zamawiającego, pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1309561
Vorherige Bekanntmachung406421-2026
Interne KennungSRZP261-0017/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPełna dokumentacja przetargowa wraz z szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia znajduje się na Platformie przetargowej Zamawiającego, pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1309561
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212000 Programmierung von Anwendersoftware
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 79632000 Personalschulung, 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf, 71355000 Vermessungsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelCyfryzacja Zarządu Dróg Powiatowych – Powiat Zawierciański.