478185-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Auftausalz – Europees openbare aanbesteding - Levering wegenzout
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEuropees openbare aanbesteding - Levering wegenzout
BeschreibungDe opdracht betreft de levering van dooimiddelen ten behoeve van gladheidsbestrijding, bestaande uit vacuümzout (vast) en pekel (vloeibaar). Op basis van de marktconsultatie is gekozen voor een combinatie van een initiële levering en een raamovereenkomst voor aanvullende leveringen. De opdracht bestaat uit twee percelen: • Perceel 1: Dooimiddel vast (vacuümzout) • Perceel 2: Dooimiddel vloeibaar (pekel) Deze opdracht is een raamovereenkomst met een geraamde waarde van € 190.000, - exclusief BTW. De maximale waarde van de raamovereenkomst is €266.000,- exclusief BTW.
Interne Kennung28815-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34927100 Auftausalz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14400000 Salz und reines Natriumchlorid
5. Los
LosLOT-0001
TitelDooimiddel vast (vacuümzout)
BeschreibungDe opdracht voor perceel 1 betreft de levering van dooimiddelen ten behoeve van gladheidsbestrijding, bestaande uit vacuümzout (vast). Op basis van de marktconsultatie is gekozen voor een combinatie van een initiële levering en een raamovereenkomst voor aanvullende leveringen. Deze opdracht is een raamovereenkomst met een geraamde waarde van €190.000, - exclusief BTW. De maximale waarde van de raamovereenkomst is €266.000,- exclusief BTW.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe raamovereenkomst treedt in werking op 1 september 2026 en heeft een looptijd tot en met 31 augustus 2028, met een optie tot eenzijdige verlenging door ons van twee (2) -maal één (1) jaar. De raamovereenkomst wordt per perceel gesloten door ondertekening van de definitieve overeenkomst door partijen.
LosLOT-0002
TitelDooimiddel vloeibaar (pekel)
BeschreibungDe opdracht voor perceel 2 betreft de levering van dooimiddelen ten behoeve van gladheidsbestrijding, bestaande uit Pekelwater (vloeibaar). Op basis van de marktconsultatie is gekozen voor een combinatie van een initiële levering en een raamovereenkomst voor aanvullende leveringen. Deze opdracht is een raamovereenkomst met een geraamde waarde van €190.000, - exclusief BTW. De maximale waarde van de raamovereenkomst is €266.000,- exclusief BTW.
Interne Kennung2