4782-2025 - Ergebnis
Polen – Kontroll- und Überwachungsleistungen – „Pełnienie funkcji inżyniera kontraktu oraz inspektora nadzoru inwestorskiego podczas realizacji zadania pn. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Gminie Chocianów -Południe”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Pełnienie funkcji inżyniera kontraktu oraz inspektora nadzoru inwestorskiego podczas realizacji zadania pn. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Gminie Chocianów -Południe”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe świadczenie usług Inżyniera kontraktu wraz z rozliczeniem finansowym kontraktu oraz pełnieniem nadzoru inwestorskiego podczas realizacji inwestycji pn.: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Gminie Chocianów – Południe” w tym nadzór nad opracowywaną dokumentacją projektową na zadanie nr 2, rozliczeniem całości wykonanych robót i usług, uzyskaniem pozwoleń na użytkowanie i dopuszczenia do stosowania w specjalnościach: a) Instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, wodociągowych i kanalizacyjnych – inspektor wiodący, b) Instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, c) Inżynieryjnej – drogowej, d) Konstrukcyjno-budowlanej. 2. Osoby przewidziane do nadzorowaniu robót w ww. branżach muszą posiadać odpowiednie uprawnienia budowlane oraz aktualne zaświadczenie o przynależności do Izby Inżynierów Budownictwa. 3.Zakres zadania, którego dotyczy zamówienie obejmuje nadzór nad: Zamówienie podstawowe: 1) Budową sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowo w miejscowości Chocianów. 2) Zaprojektowaniem i budową podczyszczalni sieciowej przy ul. Kolejowej, Chocianów (w formule „zaprojektuj i wybuduj”. 3) Budową sieci kanalizacyjnej w miejscowości Chocianowiec wraz z przesyłem tłocznym do Chocianowa. 4) Budową sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Trzebnice. Zamówienie objęte prawem opcji: W ramach prawa opcji Zamawiający przewiduje możliwość realizacji niżej wymienionych zadań, które będą również objęte nadzorem inwestorskim: 1) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Żabice z przesyłem tłocznym do Trzebnic. 2) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Ogrodzisko z przesyłem tłocznym do Żabic.
Vorherige Bekanntmachung692498-2024
Interne KennungRU.271.12.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie prowadzone jest zgodnie z art. 132 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2024 r. poz. 1320) zwanej dalej ustawą pzp w trybie przetargu nieograniczonego. Zgodnie z art. 139 ustawy pzp postępowanie prowadzone jest w procedurze odwróconej.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71700000 Kontroll- und Überwachungsleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelPełnienie funkcji Inżyniera kontraktu oraz inspektora nadzoru inwestorskiego podczas realizacji i rozliczania zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Gminie Chocianów - Południe”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowe świadczenie usług Inżyniera kontraktu wraz z rozliczeniem finansowym kontraktu oraz pełnieniem nadzoru inwestorskiego podczas realizacji inwestycji pn.: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Gminie Chocianów – Południe” w tym nadzór nad opracowywaną dokumentacją projektową na zadanie nr 2, rozliczeniem całości wykonanych robót i usług, uzyskaniem pozwoleń na użytkowanie i dopuszczenia do stosowania w specjalnościach: a)Instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, wodociągowych i kanalizacyjnych – inspektor wiodący,b) Instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,c) Inżynieryjnej – drogowej,d) Konstrukcyjno-budowlanej. Osoby przewidziane do nadzorowaniu robót w ww. branżach muszą posiadać odpowiednie uprawnienia budowlane oraz aktualne zaświadczenie o przynależności do Izby Inżynierów Budownictwa. Inżynier kontraktu będzie wykonywał swoje obowiązki w ścisłej współpracy z Zamawiającym, zgodnie z jego poleceniami i obowiązującymi przepisami oraz regulacjami stosowanymi dla projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach FEDS 2021-2027. Zakres zadania, którego dotyczy zamówienie obejmuje nadzór nad: Zamówienie podstawowe: 1) Budową sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowo w miejscowości Chocianów. 2) Zaprojektowaniem i budową podczyszczalni sieciowej przy ul. Kolejowej, Chocianów (w formule „zaprojektuj i wybuduj”. 3) Budową sieci kanalizacyjnej w miejscowości Chocianowiec wraz z przesyłem tłocznym do Chocianowa. 4) Budową sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Trzebnice. Zamówienie objęte prawem opcji: W ramach prawa opcji Zamawiający przewiduje możliwość realizacji niżej wymienionych zadań, które będą również objęte nadzorem inwestorskim: 1) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Żabice z przesyłem tłocznym do Trzebnic. 2) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Ogrodzisko z przesyłem tłocznym do Żabic. Opcja stanowi dodatkowy zakres, którego realizacja jest uzależniona od wskazanych w kontrakcie z wykonawcą robót okoliczności i stanowi uprawnienie Zamawiającego, z którego może ale nie musi on skorzystać.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamówienie objęte prawem opcji: W ramach prawa opcji Zamawiający przewiduje możliwość realizacji niżej wymienionych zadań, które będą również objęte nadzorem inwestorskim: 1) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Żabice z przesyłem tłocznym do Trzebnic. 2) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Ogrodzisko z przesyłem tłocznym do Żabic.